Bazarové trezory

Každý majiteľ zbraní by mal mať trezor kde môže uložiť svoje zbrane a náboje. Aj samotný zákon samozrejme nariaďuje majiteľom zbraní aby zbrane riadne uschovali pred zlodejmi a deťmi. Hlavne rodina je veľmi dôležitá, je potrebné zabrániť tomu aby sa vaše deti, návšteva a v podstate každý rod... Viac

Soradiť podľa

Rating poistenie

Certifikát

Ohňovzdornosť

Zámok

Dodanie do

Cena

0 € 461 €

Výška

Šírka

Hĺbka

Objem

Hmotnosť

Výrobca

Počet zbraní

Ochrana před žiarom

Soradiť podľa
Sydney-40 II.Jakost #9 Sydney-40 II.Jakost #9
142 € vrátane DPH
 • Rozmery: V:320 x Š:445 x H:450 mm
 • Zámok: Elektronický
 • Poistenie: 12
 • Ohňovzdornosť: 5
-20%
Bezpečnostný trezor VALBERG ASG 30 VALBERG ASG-30 KL II.Jakost #16
369,00 € Zľava 20%
295 € vrátane DPH
 • Rozmery: V:300 x Š:427 x H:385 mm
 • Zámok: Na kľúč
 • Poistenie: 16
 • Ohňovzdornosť: 4
-10%
Trezor do steny VALBERG AW-1 3829 AW-1 3829 II. Jakost#17
350,00 € Zľava 10%
315 € vrátane DPH
 • Rozmery: V:380 x Š:450 x H:286 mm
 • Zámok: Na kľúč
 • Poistenie: 16
 • Ohňovzdornosť: 3
-20%
FRS-67 T EL II. Jakost #7 FRS-67 T EL II. Jakost #1
576,00 € Zľava 20%
461 € vrátane DPH
 • Rozmery: V:710 x Š:485 x H:450 mm
 • Zámok: Elektronický
 • Poistenie: 14
 • Ohňovzdornosť: 5

Ako si vybrať trezor?

4 jednoduché kroky k výberu vhodného trezoru.

Sprievodca výberom   Sprievodca výberom

Bazarové zbraňové trezory sú samozrejme vybavené rovnakými zabezpečovacími mechanizmy ako nové zbraňové trezory, netreba v tomto smere rozlišovať či je použitý zbraňový trezor vhodný alebo nie. Báť sa o to či ak si niekto niekedy urobil kópiu kľúčov od trezoru je zbytočná paranoa vyvolávaná dnešnej situácií vo svete. Kópie od kvalitných motýlkových, bezečnostních, trezorových kľúčov vyjdú na stovky až tisíce korún a vždy je potrebné mať minimálne jeden originál sebou a zároveň výrobné ísla, nie je to proste jednoduché.

Čo sa týka elektronických zámkov kde bazarové trezory a skrine na zbrane veľmi odporúčame, netreba sa báť vôbec. Predávajúci ktorý vám bazárový trezor na zbrane predáva pozná iba svoj manažérsky pin, ten vám pri predaji samozrejme oznámi a vy si ho hneď na mieste môžete zmeniť na svoj. Týmto krokom zmažete jeho pôvodný kód. Trezor na zbrane bazárový odporúčame vždy vyzdvihovať osobne a rovno meniť pin na mieste, pretože ak vám príde trezor s pôvodným kódom majiteľa, nebudete ho môcť otvoriť určite. Naháňať po tej pôvodného majiteľa môže byť zložité.

Skúste naleštite odpoveď aj na našom e-shope v kategórii "Bazarové trezory", kde si určite vyberiete z tovaru, ktoré ešte nikto nikdy nevlastnil, ale tovar bol bohužiaľ odretý, či zničené pri preprave od neopatrných prepravcov s ktorými bojujeme každý deň.

Použité trezory na zbrane Vám zaru í bezpečnosť tiež

Ak sa bavíme o uložení zbraní, je určite jasné že tu sa nesmie šetriť na kvalite. Zlaté pravidlo hovorí. Kúpte si najlepší možný trezor ktorý vám vaše financie a priestor pre uloženie umožňujú. Ak je váš rozpočet na trezor na zbrane nízky, potom môže byť práve použitá skriňa na zbrane riešením. Takzvane použité trezory na zbrane môžu byť napríklad: Rozbalené trezory na zbrane - Tieto trezory sú vo výbornom stave, ihneď na použitie a samozrejme s platnou zárukou, ale ich obal je poškodený alebo je klienti vrátili k nám na sklad kvôli nevyhovujúce veľkosti. S tým že bola krabica otvorená, nemôže sa tak jednať o úplne nový tovar a my ho tak predávame ako "bazárové trezory" či zbraňové trezory bazarové či bazarové skriňové trezory.

Poškodené trezory na zbrane z přepravy- veľmi často sa bohužiaľ stretávame s tým že nám prepravcovi demolujú zasielanej trezory k zákazníkom. Tento boj je večný a nekonečný a vďaka tomu že predávame tovar ťažké, je to veľmi častá záležitosť. Všetky trezory ktoré sa takto poškodia fotíme a umiestňujeme do kategórie Bazarové trezory na našom e-shope Saffort. Všetky trezory ktoré fotíme a dávame na weby vždy manuálne a starostlivo kontrolujeme fyzicky. Vždy prebieha kontrola západe, funkčnosti zámku a zvarov trezorov. Ak má poškodený trezor akékoľvek chyby, vždy je zmienime v popiseh trezore. Čo sa týka samotnej záruky u poškodených trezorov tá vám samozrejme zostáva a to po dobu 2 rokov.

Trezory môžu veľmi jednoducho skončiť v našej kategórii Bazarové trezory, nie je to nič neobvyklé. Použité trezory nevykupujeme od klientov a preto všetok tovar čo v našej kategórii Bazarové trezory nájdete, je tovar ktorej sa akurát vrátilo z prepravy. Všetky trezory sú vždy odskúšané pred samotným predajom.

Nájdite trezor II. Kvality rýchlo a bez problémov

Ako sme už spomínali, všetok tovar ktoré sa nám vrátia z prepravy je vždy testované našimi expertmi. Nie je sa teda potrebné báť že kupujete trezor ktorý je nefunkčný. Tovar ktoré naši špecialisti považujú za nefukční ide ihneď na likvidáciu. Pri nadobudnutie použitého trezoru na zbrane získate hneď dve výhody v jednom: skvelý trezor za skvelú cenu. Pozrite sa prosíme do našej kategórie Bazarové trezory a nájdite si ten pravý pre vás. V prípade otázok sme k dispozícii na našej linke či e-mailu a chatu.

Užitečné odkazy:

Trezory na 3 zbraní; Trezory na 5 zbrani; Trezory na 6-7 zbrani; Trezory na 10 zbrani; Trezory na 20 zbrani; Male trezory na zbrane; Trezory na zbrane s certifikatem; Trezor na pistol; Trezor na kratke zbrane; Trezory na dlhé Zbrane; Trezory na lovecké zbrane; Trezor na zbraně do zdi; Malé trezory do steny; Nábytkové trezory; Malý trezor na peniaze; Maly trezor a mini trezor; Malé domácé trezory; Domáce trezory do steny; Lacné sejfy - lacné trezory; Trezory na peniaze; Sejfy na laptop a notebook; Ohňovzdorné trezory - nábytkové trezory;