Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom

Novinky

Vyberte si trezor zodpovedne a bez stresu
Chcete sa dozvedieť ako vhodne vybrať trezor? Aké sú zásady pri výveru sejfu? Ako správne vybrať veľkosť a umiestnenie? Preto sme tu pre Vás my. Nie je potrebné si lámať hlavu s výberom trezoru. Vy nám len povedzte kde si ho prajete mať a my vám oznámime ak je to možné a za akých podmienok.
Historie SAFFORT
SAFFORT - ČESKÁ REPUBLIKA v historických tabuľkách. Nejsme nováčci. Na Európskom trhu sa pohybuje už 18 rokov až okolo 6 rôznych krajín Európskej únie, ktoré sa špecializujú na trezorové vybavenie, bezpečnostné vybavenie, zámky a alarmy.Kontaktujeme nás v Českej republike môžeme ohľadom trezorov.
Späť na začiatok
Stránka:
  1. 1
  2. ...
  3. 6
  4. 7
  5. 8
  6. 9
  7. 10