Sťahovanie trezorov, manipulácia s trezory, doprava trezorov

Veľmi zásadnou otázkou pri nákupe trezorov je, ako trezor dostať domov. teda ako trezor nasťahovať. Áno manipulácia s trezorom môže hrať veľkú úlohu pri výbere. SAFFORT avšak tieto otázky rieši za Vás či riešia spoločne s vami.

Váha trezorov vs sťahovanie trezoru

Váhu trezorov je potrebné riešiť v prípade, že chcete umiestniť trezor na poschodie s nespevnenú podlahou či na novo položenú plávajúcu podlahu, ktorá by väčšiu váhu tiež nemusela vydržať. Treba podotknúť, že tu riešime trezory s váhou nad 100 kg. Všetky menšie váhy trezorov musí akákoľvek podlaha zniesť. V prípade trezorov nad 100 kg sa odporúčame zamyslieť nad tým, či ak bude stáť trezor na betóne či staré drevenej podlahe ktorá by váhu trezoru nemusela zniesť. Veľmi dôležité pri sťahovaní trezoru je tiež zistiť si od statika kritéria ktoré daný objekt má a nosnosť ktorú dokáže podlaha zniesť.

Ako ďalšia otázka ktorú si veľa klientovi pokladá je, "Čo pri sťahovaní a sťahovanie trezoru do nového domu či kancelárie, to bude peňazí za prepravu trezoru a vysťahovanie trezoru von z baráku". Áno je to veľmi zásadná otázka. Veľký ťažký trezor si ľudia kupujú väčšinou v prípade, že sú už zabývaní a plánujú v dome či byte zostať veľa rokov. Kancelárske priestory väčšinou trezory vybavené už sú, ale aj tak veľmi často sťahujeme trezory do poschodí nových budovou aj starších kancelárií. Ak je trezor sťahovanie do I. poschodia a vyššie, vždy riešte najskôr so statikom do akej váhy trezor vybrať. Je potrebné predísť nešťastiu.

Manipulácia s trezory

Volá nám veľa klientov a vyhľadáva trezory na zbrane s nízkou váhou. Áno máme také v ponuke a to Rottner GUN-1 s 8 kg, Rottner GUN-5 sa 16 kg a Rottner GUN-5 EL sa 16 kg, avšak je potrebné povedať, že sa jedná o "plechové skrine". Majitelia zbraní si ich však zaobstarávajú práve kvôli možnosti s skriňa sťahovať z poschodia na poschodie.

Sťahovanie ťažkých trezorov môže byť problémové, avšak nie nemožné. V dnešnej dobe existuje veľa sťahovacích zariadení s automatickými motorkom pre jednoduchý zdvih, s ktorými sa takmer nenadriete. Nie je potrebné mať taký vozík, doma, dajú sa veľmi jednoducho zapožičať u rôznych firiem po ČR a SK. Sťahovanie trezoru sa tak stáva jednodužším.

Samotná doprava pri sťahovaní trezorov

SAFFORT poskytuje všetkým svojim klientom dopravu zdarma pre trezory nad 12.690 CZK či 690 EUR. Doprava Trez do 50 kg vás vyjde na 99 Sk s DPH. Poďme ale rozlíšiť dopravu trezoru a sťahovanie trezoru v číslach a faktoch. Ceny za dopravu trezoru sú pevné a nemenné. Čo sa týka sťahovanie trezoru, tak tu sa vždy kalkuluje s klientmi individuálne. Sťahovanie trezoru vám zabezpečíme cez lokálnu sťahovacej firmy po obdržaní a dohodnutie všetkých možných prekážok pri sťahovaní trezoru. V otázkach dopravy, manipulácie či sťahovaní trezorov nás neváhajte kontaktovať a my Vám všetko radi vysvetlíme.

Váš SAFFORT