Trezory Žilina


Žilina je metropola severozápadného Slovenska, mesto na sútoku troch riek - Váh, Kysuca a Rajčianka a štvrté najväčšie mesto Slovenskej republiky. Je sídlom Žilinského samosprávneho kraja a brána do regiónu Horné Považie.
Žilina (85 655 obyvateľov) prešla dynamickým vývojom, ktorý bol urýchlený investíciou KIA Motors Slovakia. Mesto je však nielen centrom automobilového priemyslu, ale spolu s regiónom Horné Považie je tiež zaujímavým miestom pre turistov. Je sídlom Žilinskej univerzity a od roku 2008 Žilinského biskupstva. Popularita mesta ako centra workshopu a konferenčného turizmu tiež rastie.

Napriek tomu, že v Žiline nepredávame trezory, môžete si kúpiť trezory online v e-shope Saffort za rozumnú cenu a doručíme to do vášho domu, v takomto prípade dodáme trezory v Žiline. Snažíme sa udržať trezory čo najbližšie k vašim domovom alebo firmám a predávať ich za prijateľné ceny. Naši nosiče sú štandardne vybavené panvou. V e-shope Safffort nájdete bezpečné nábytkové trezory pre domácnosti, kancelárie, hotely a ďalšie za veľmi výhodnú cenu. Spoločnosť Saffort poskytuje trezory od prevádzkovateľov ako: talianska továreň Techonomax s elektronickým zámkom a certifikátom S1, Rottner, Valberg a Mottura. Ak ste majiteľom vás poľovníckych rifflov, rozhodne nechcete, aby sa vaše deti dostali k nim. Všetky typy trezorov a trezorov na zbrane by mali byť doma každý, kto vlastní dokonca aj jeden kúsok krátkych alebo dlhých zbraní. Je potrebné zaistiť obe vaše zbrane proti krádeži a najdôležitejšie zabezpečiť bezpečnosť vašej rodiny a najmä zvedavých detí. Naše trezory spĺňajú zákonné podmienky a osvedčenia na ukladanie dlhých a krátkych zbraní a streliva a ako domáci trezory, naše trezory na zbrane by sa dali dodať aj v Liberci. Bezpečné bezpečne môžete kúpiť bezpečne z domova online bez jediného kroku do obchodu. Saffort poskytuje trezory od prevádzkovateľov ako: Hartmann Tresore, HomeSafe, Safe-Liktor, Valberg, Technomax, BRIHARD, T-SAFE, Konsmetal a Rottner.


Naše obchody nájdete v prípade že zadáte do vyhľadávania Trezory Žilina, Trezory v Žilině, alebo Žilina trezory, vo všetkých prípadoch nájdete naše internetové obchody Saffort.cz, Saffort.sk či Saffortszef.hu

Trestná štatistika na Slovensku a v Žiline

V roku 2015 bola miera zlodejov a vlámania pre Slovensko 35,5 prípadov na 100 000 obyvateľov. Napriek tomu, že v posledných rokoch v SR došlo k výraznému kolísaniu vloupania a krádeže Slovenska, mala tendenciu klesať v období rokov 2006 - 2015, ktoré skončilo v roku 2015 na 35,5 prípadov na 100 000 obyvateľov
Index kriminality v Žiline ako počet zločinov na 100 000 obyvateľov za obdobie rokov 2017-2018 r. je veľmi nízka (29), pravdepodobnosť domovej vlámania a veci ukradnuté je tiež veľmi nízka (25), majetkový trestný čin je.

Váš SAFFORT