Zľavy na trezory

Vážení klienti, dovoľujeme si Vám predstaviť trezory v akcii na našich e-shopoch Saffort.cz a Saffort.sk.

Zľavy na trezory vytvárame na základe aktuálnych situácií a požiadavkách od klientov. Naši špecialisti pripravujem všetko svedomito a v takom rozsahu aby naša ponuka zaujala skutočne každého klient hľadajúceho trezor či domáce sejf.

Najväčší dopyt je po zbraňových trezoroch a preto aj naša ponuka sa sústredí primárne na zbraňové trezory najpredávanejších značiek európskeho trhu.

Bezpečnostné trezory

Sme špecialisti na bezpečnostné a ohňovzdorné trezory všetkých európskych aj slovenských bezpečnostných tried a preto uplatňujeme zľavy práve aj na tieto obľúbené typy trezorov.

Neváhajte si vybrať aj zo sejfov v akcii. Malé sejfy do každej domácnosti, dielne či kancelárie sú naozaj za bezkonkurenčné ceny na trhu.

Trezory Brihard Home a Brihard Family

Ako príklad Vám môžeme dať malý trezor s kľúčovým zámkom Brihard Home Pistol či jeho väčšieho brata Brihard Family Key (bývalý Brihard Pistol XL), ktoré sú jedny z najpredávanejších typov sejfov na európskych trhoch. Malých domácich sejfov s predá na stovky kusov mesačne a to len v českej a slovenský republike. Vybrať si môžete z elektronických či kľúčových sejfov.

Trezory Protector

Z robustnejších tried domácich sejfov Vám odporúčame sejfy skupiny Protector, tieto sejfy sú naším novým produktom a už teraz si prerazili cestu na výslnie. Váha, teda robustnosť ocele verzus cena sú neporovnateľné!

Trezory KONSMETAL

Z triedy bezpečnostných, teda certifikovaných trezorov v bezpečnostnej triede minimálne Z2, Z3 či S1 a iných vyšších tried si Vám dovoľujeme odporučiť trezory Poľskej továrne KONSMETAL ktorá pôsobí na trhoch s trezory už 30 rokov a ich trezory patrí medzi najobľúbenejšie medzi bankovými ústavmi. Toto naznačuje to, že trezory sú bezpečné! Odporúčame rad trezorov SL / 67 či SL / 45 v bielom prevedení. Práve na tieto trezory sa vzťahuje akcia!

Trezory na zbrane

Z triedy zbraňových trezorov sa potom vzťahuje akcia a veľmi príjemná zľava na trezory českej továrne T-SAFE a to konkrétne SZ 3 M 10, čo je krásny a pevný trezor na 10 dlhých zbraní!

Ako ďalšie potom opäť trezor s elektronickým zámkom na 10 dlhých zbraní KONSMETAL MLB150S / 6 E či s kľúčovým zámkom, kombinovaný trezor na 6 zbraní KONSMETAL MLB150D / 6.

Zľava

Ak máte záujem o množstevnú zľavu, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť, radi sa dohodneme na konkrétnych cenách.