Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom
-10%

BRIHARD FAMILY BIOMETRIC

3-5 pracovných dní na doručenie Skladom 3-5 pracovných dní na doručenie

Special Price 10791

Bežná cena: 11990

 • Vonkajšie rozmery
  250 x 350 x 250mm (VxŠxH)
 • Typ zámku
  Biometrický a elektronický
 • Poistenie
Informácie o produkte Viac informácií
Výrobca
Brihard
Typ zámku
NEJPŘÍTOMNĚJŠÍ ZÁMOK: biometrická odtlačkov prstov a ELEKTRONICKÝ zámok kódov v jednom trezore. Tento trezor môžete odomknúť pomocou odtlačkov prstov alebo zadaním kódu. Elektromagnetický zámok s LED indikátormi a ďalšie ochranou proti odblokovanie metódou Bumping. Zvukové a obrazové signály potvrdzujú správny kód alebo indikujú chyby, vďaka čomu je tento Brihard trezor ľahko použiteľný pre ľudí akéhokoľvek veku. Pre biometrický zámok možno zaregistrovať až 20 odtlačkov prstov. Užívateľský kód pre elektronické zámky - od 4 do 8 znakov. Zámok je napájaný 4 x AA batériami (súčasťou balenia). K otvoreniu trezoru sú navyše pridané mechanické kľúče pre prípad, že by ste kód zabudli, nezadali by ste svoj odtlačok prsta alebo by batérie už nefungovala (súčasťou balenia sú 2 náhradné mechanické kľúče).
steny
Hrúbka steny - 1,5 mm. Masívna oceľová konštrukcia, bezpečne zváraná robotickým systémom. Dvojitý kovový rám namiesto západiek zámku zaisťuje zvláštnu konštrukčnú pevnosť.
Dvere
Hrúbka dverí - 4 mm. Masívna oceľová konštrukcia.
Dverové západky
Vyrobené z vysoko kvalitných oceľových západiek (Ø20 mm), ktoré sa aretujú v jednom smere, skryté vnútorné pánty a dvojitý oceľový plech, ktorý zaisťuje najvyššiu tuhosť rámu.
Kotvenie
Pre zaistenie základnej bezpečnosti trezoru MUSÍ byť trezor PRIPOJENÝ v bodoch určených výrobcom. Pre vaše pohodlie sú v spodnej a zadnej časti trezoru otvory (priemer 8 mm), cez ktoré je trezor pripevnený priloženými rozpínacími skrutkami.
Vzhľad
Stabilný a odolný exteriér má titánovo sivú farbu s kvalitnou práškovou farbou odolnou proti poškriabaniu. Farba - titánová šedá (tmavošedá, RAL 7015).
Dalšie
Trezor, navrhnutý pre bezpečné skladovanie, je ideálny pre pohodlné ukladanie cenností. Trezor má vnútorné odnímateľnú policu, ktorá uľahčuje používanie trezoru priestoru vnútri. K dispozícii je tiež koberec, aby sa zabránilo poškriabaniu. Určené na ukladanie dokumentov, vrátane dokumentov veľkosti A4, digitálnych médií, šperkov alebo peňazí.
Záruka
2 roky
Dokumentácia
 • Zámok
  Biometrický a elektronický
 • Vonkajšie (VxŠxH)
  250 x 350 x 250 mm
 • Vnútorné
  247 x 347 x 230 mm
 • Váha
  8kg
 • Objem
  20l
 • Poličky
  1 Ks
Všetky rozmery tohto modelu Späť na začiatok
Typ Vonkajšie rozmery
(VxŠxH)
Vnútorné rozmery
(VxŠxH)
Váha Objem Poličky Cena K porovnaniu
13FAMBIO 250 × 350 × 250 mm 247 × 347 × 230 mm 8kg 20l 1

Special Price 10791

Bežná cena: 11990

13BUSXXLBIOE 730 × 400 × 360 mm 726 × 396 × 340 mm 27kg 97.0 l 2

Special Price 22491

Bežná cena: 24990