Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom
-20%

BURG-WÄCHTER, CL 20 E FS

7-10 pracovných dní na doručenie Na objednávku 7-10 pracovných dní na doručenie

Special Price 58200

Bežná cena: 73100

 • Vonkajšie rozmery
  360 x 495 x 445mm (VxŠxH)
 • Typ zámku
  Biometrický + Elektronický
 • Poistenie
 • Odolnosť proti ohňu
Informácie o produkte Viac informácií
Manufacturer
BURG-WÄCHTER
Bezpečnostný certifikát
EN 14450 - S2 trieda
Hotovosť do
Poistenie na hodnotu v hotovosti do 5.000 €
Typ zámku
SecuTronic je první biometrický zámek s certifikátem VdS. Burg-Wechter biometrický bezpečnostní zámek byl testován VdS a certifikován podle EN1300 (bezpečnostní třída A). Uživatelský kód se skládá ze 6 číslic. Do biometrického zámku lze zadat až 10 otisků prstů. Kontrolní prst je kontrolován na třech úrovních. Krevní oběh, otisk a teplo. Při použití biometrického zámku je třeba zadat dva otisky prstů. Funkce zámku je spolehlivá a pohodlná pro rychlé otevírání. Funguje na 3 ks AA. Zámek funguje bez zvuku.
steny
Celková tloušťka - 55 mm
Dvere
Celková tloušťka - 78 mm. Rám dveří je oblepen ohnivzdornými proužky.
Dverové západky
Uzamykací čepy do tří stran a panty chráněny ocelovým profilem
Kotvenie
Kotvící otvory jsou umístěny do dna i do zadní stěny, kotvící materiál je dodáván společně s trezorem
Other
Trezor je světle šedý. Práškový, lesklý povrch. Velmi kvalitní certifikovaný trezor ve třídě S2. bezpečnostní třídě.Schránka není součástí ale lze doobjednat. Více informací u našich specialistů.
Záruka
2
Dokumentácia
 • Zámok
  Biometrický + Elektronický
 • Vonkajšie (VxŠxH)
  360 x 495 x 445 mm
 • Vnútorné
  245 x 380 x 297 mm
 • Váha
  55kg
Všetky rozmery tohto modelu Späť na začiatok

Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function getResource() on null in /var/www/vhosts/saffort_cz/public_html/app/design/frontend/saffort2018/saffort_sk/template/catalog/product/list/related.phtml:91 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/saffort_cz/public_html/app/code/core/Mage/Core/Block/Template.php(241): include() #1 /var/www/vhosts/saffort_cz/public_html/app/code/core/Mage/Core/Block/Template.php(272): Mage_Core_Block_Template->fetchView('frontend/saffor...') #2 /var/www/vhosts/saffort_cz/public_html/app/code/core/Mage/Core/Block/Template.php(286): Mage_Core_Block_Template->renderView() #3 /var/www/vhosts/saffort_cz/public_html/app/code/local/Mage/Core/Block/Abstract.php(919): Mage_Core_Block_Template->_toHtml() #4 /var/www/vhosts/saffort_cz/public_html/app/code/core/Mage/Core/Block/Text/List.php(43): Mage_Core_Block_Abstract->toHtml() #5 /var/www/vhosts/saffort_cz/public_html/app/code/local/Mage/Core/Block/Abstract.php(919): Mage_Core_Block_Text_List->_toHtml() #6 /var/www/vhosts/saffort_cz/public_html/app/code/l in /var/www/vhosts/saffort_cz/public_html/app/design/frontend/saffort2018/saffort_sk/template/catalog/product/list/related.phtml on line 91
Typ Vonkajšie rozmery
(VxŠxH)
Vnútorné rozmery
(VxŠxH)
Váha Objem Poličky Cena K porovnaniu