Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom
-12%

BURG-WÄCHTER FIREPROTEC 44 E

3-5 pracovných dní na doručenie Pozor! Zostáva posledný kus 3-5 pracovných dní na doručenie

Special Price 41351

Bežná cena: 46990

 • Vonkajšie rozmery
  296 x 390 x 320mm (VxŠxH)
 • Typ zámku
  Elektronický
 • Poistenie
 • Odolnosť proti ohňu
Informácie o produkte Viac informácií
Výrobca
Burg-Wachter
Typ zámku
Elektronický kombinačný zámok s LCD displejom a dvomi voľne voliteľnými užívateľskými kódmi. Protipožiarny trezor FP 44 E ponúka v porovnaní s predchádzajúcim modelom mnoho vylepšení. Teraz je možné namiesto jedného naprogramovať dva voľne voliteľné užívateľské kódy. Naklonená obrazovka navyše zaisťuje optimálny výhľad spredu aj zhora. Kvôli bezpečnostnému režimu sa kód po zadaní nezobrazuje na LCD obrazovke. Vrátane batérií: 4x Mignon LR06 AA.
steny
Dvojstenné puzdro s ohňovzdornou výplňou.
Dvere
Dvojité korpus dverí s protipožiarnou výplňou.
Dverové západky
Západky sa zamykajú v 1 smere pomocou okrúhlych pancierových skrutiek. Pevné uchytenie na strane pántu.
Kotvenie
Trezor je pripravený na pripevnenie k podlahe. Montážny materiál je súčasťou dodávky.
Vzhľad
Tmavá antracitová farba.
Dalšie
Trezor FireProtec E je určený na uloženie cenností a dokumentov formátu A4. FireProtec 44 E poskytuje jednu hodinu testovanej požiarnej ochrany. To znamená: v prípade požiaru budú papiere uložené v trezore chránené minimálne 60 minút. Protipožiarna ochrana bola testovaná podľa triedy NT FIRE 017-60 P pri teplotách do 1000 stupňov Celzia. Integrovaná zásuvka poskytuje ďalší úložný priestor pre pohodlné triedenie cenností a dokumentov. Exkluzívne telo v antracitovej farbe dokonale ladí s ovládacím panelom vo farbe nerezovej ocele. S kvalitnou otočnou rukoväťou je otváranie a zatváranie požiarneho trezoru mimoriadne jednoduché. Kotva zámku spolu s vonkajšími pántmi vyčnieva 35 mm.
Záruka
2 roky
Dokumentácia
 • Zámok
  Elektronický
 • Vonkajšie (VxŠxH)
  296 x 390 x 320 mm
 • Vnútorné
  215 x 310 x 215 mm
 • Váha
  25kg
 • Objem
  14l
Všetky rozmery tohto modelu Späť na začiatok
Typ Vonkajšie rozmery
(VxŠxH)
Vnútorné rozmery
(VxŠxH)
Váha Objem Poličky Cena K porovnaniu
65FP44E 296 × 390 × 320 mm 215 × 310 × 215 mm 25kg 14l

Special Price 41351

Bežná cena: 46990