Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom
-30%

BRIHARD Hunter Pro 5 E

3-5 pracovných dní na doručenie Skladom 3-5 pracovných dní na doručenie

Special Price 51793

Bežná cena: 73990

 • Vonkajšie rozmery
  1450 x 255 x 345mm (VxŠxH)
 • Typ zámku
  Elektronický
 • Poistenie
Informácie o produkte Viac informácií
Výrobca
Brihard
Bezpečnostný certifikát
EN 14450 - S1 trieda
Hotovosť do
Poistenie na hodnotu v hotovosti do 1.000 €
Typ zámku
Elektronický certifikovaný zámok. Podľa bezpečnostnej normy EN 1300 (pre triedu B). Zámok je ovládaný vysokokapacitným elektronickým systémom. Moderný dizajn, rukoväť integrovaná v zámku. Používateľský kód pozostáva zo 6 číslic. Zámok používa 1xC, 9V batérie (súčasť balenia). K dispozícii je externé umiestnenie na napájanie zámku, keď sa vybije batéria. Panel klávesnice vydáva zvukové a svetelné signály pri zadávaní alebo zmene kódu a tiež signalizuje, keď je kód zadaný nesprávne. Ak trikrát zadáte nesprávny kód, zámok sa na desať minút zablokuje. Umiestnenie zámku je chránené tvrdokovovou doskou.
steny
3 mm hrubá oceľ. Vyrezané za pomocou high-tech technológie.
Dvere
3 mm hrubá oceľ. Možnosť otvorenia dverí o 180 stupňov.
Dverové západky
∅18mm. západky. Upevnené v chštyroch smeroch, jeden pevný. Vďaka štvorcestnému uzamykaciemu systému zostanú bezpečné dvere pri rezaní pántov pevne zaistené.
Kotvenie
Dodávané kotevné skrutky. Predvŕtané diery pre upevnenie ako k podlahe tak ku stene za zadnej strany.
Vzhľad
Rad trezorov na zbrane Hunter PRO vyniká svojím jedinečným dizajnom. Trezor je potiahnutý špeciálnou práškovou farbou odolnou voči prášku. Farba trezoru je tmavo sivá (RAL 7015). Vnútorná časť dverí je oranžová (RAL 2005). Svetlá ozdoba priťahuje pozornosť majiteľa a umožňuje pamätať na zatvorenie dverí trezoru. Držiaky zbraní vo vnútri trezoru sú vyrobené z mäkkého materiálu, na ochranu zbraní pred poškodením. Držiak posunovača na vnútornej strane dverí. Na podlahu trezoru je položený koberec.
Množstvo zbraní
5
Dalšie
Trezory Hunter PRO spĺňajú požiadavky pre uloženie až 10 zbraní a sú certifikované podľa európskych smerníc EN14450(S1) a spĺňa požiadavky EÚ na držanie zbraní. Všetky trezory týchto modelov majú vnútornú uzamykateľnú schránku na strelivo. Trezory sa dodávajú v 3 rôznych veľkostiach a sú skonštruované na uloženie 3, 5 alebo 6 zbraní.
Záruka
2
Dokumentácia
 • Zámok
  Elektronický
 • Vonkajšie (VxŠxH)
  1450 x 255 x 345 mm
 • Vnútorné
  1270 x 249 x 295 mm
 • Váha
  55kg
 • Objem
  106l
 • Pre počet zbraní
  5
Všetky rozmery tohto modelu Späť na začiatok
Typ Vonkajšie rozmery
(VxŠxH)
Vnútorné rozmery
(VxŠxH)
Váha Objem Pre počet zbraní Cena K porovnaniu
13HUNPRO5E 1450 × 255 × 345 mm 1270 × 249 × 295 mm 55kg 106l 5

Special Price 51793

Bežná cena: 73990