Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom

Key Garage 777

Skladom v Prahe za 2-3 dni u vás Na objednávku Skladom v Prahe za 2-3 dni u vás
6400
 • Vonkajšie rozmery
  x x mm (VxŠxH)
 • Typ zámku
  Elektronický
 • Poistenie
Informácie o produkte Viac informácií
Výrobca
ABUS
Bezpečnostný certifikát
Necertifikován
Hotovosť do
Poistenie na hodnotu v hotovosti do 1.000 €
Typ zámku
Elektronický
Vzhľad
Schránka z masívneho kovu Zatvárací kryt z tlakovo liateho zinku Ľubovoľne voliteľný kód (10 čísel) - nutné dodržať správne poradie čísel! Aktivácia kódu zadaním jednotlivých čísle kódu na paneli čísleníku Integorvaná plastový kryt číselníku proti nepriaznivým poveternostným vplyvom Schránka a oko sú opatrené ochranným plášťom proti poškriabaniu   Rozmery v mm: A) Šírka schránky; B) Svetlá šírka oka schránky; C) svetlá výška oka schránky; D) Priemer oka schránky; E) Hĺbka schránky; F) Výška schránky; A) 84; B) 36; C) 48; D) 9,5; E) 46; F) 175;
Záruka
2 roky
Dokumentácia
 • Zámok
  Elektronický
 • Vonkajšie (VxŠxH)
  x x mm
 • Vnútorné
  x x mm
 • Váha
  1kg
Všetky rozmery tohto modelu Späť na začiatok
Typ Vonkajšie rozmery
(VxŠxH)
Vnútorné rozmery
(VxŠxH)
Váha Objem Počet kľúčov Cena K porovnaniu
81KEY777K × × mm × × mm 1kg 0.0 l
6400