Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom

Key Garage 787

Skladom v Prahe za 2-3 dni u vás Na objednávku Skladom v Prahe za 2-3 dni u vás
4200
 • Vonkajšie rozmery
  120 x 80 x 45mm (VxŠxH)
 • Typ zámku
  Mechanický otočný
 • Poistenie
Informácie o produkte Viac informácií
Výrobca
ABUS
Bezpečnostný certifikát
Necertifikován
Hotovosť do
Poistenie na hodnotu v hotovosti do 1.000 €
Typ zámku
Mechanická otočná kolečka.
Vzhľad
Kompaktní schránka na klíče Schránka z litého zinku Libovolně volitelný 4-místný kód (10.000 různých číselných kombinací) Až pro 8 klíčů
Dalšie
Instalace na zeď . Včetně instalačního materiálu. Manuál: Nastavenie číselného kódu: Z výroby je kód nastavený na 0000. Otvorte schránku. Z vnútornej strany číselníku posuňte a zaistite kovovú páčku podľa smeru šípky. Nastavte číselný kód. Kovovú páčku vráťte do pôvodnej polohy! Čísla musí byť zadaná presne, aby bolo zrejmé, aké číslo bolo nastavené. Čísla číselníku musí byť v osi. Zadaný kód si dobre zapamätajte alebo zapíšte. Po zabudnutia zadaného kódu nedá schránku otvoriť! Nemožno identifikovať vložený zabudnutý kód! Pre uzamknutie schránky rozhoďte zadaný kód číselníka. Pre otvorenie schránky zadajte vložený číselný kód a schránku otvorte vyklopením.
Záruka
2 roky
Dokumentácia
 • Zámok
  Mechanický otočný
 • Vonkajšie (VxŠxH)
  120 x 80 x 45 mm
 • Vnútorné
  x x mm
 • Váha
  1kg
Všetky rozmery tohto modelu Späť na začiatok
Typ Vonkajšie rozmery
(VxŠxH)
Vnútorné rozmery
(VxŠxH)
Váha Objem Počet kľúčov Cena K porovnaniu
81KEY787K 120 × 80 × 45 mm × × mm 1kg 0.0 l
4200