Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom

Kontakty

Saffort
Saffort Northern Europe

Internetový obchod www.saffort.sk patrí spoločnosti Saffort Northern Europe. V našom internetovom obchode si môžete kúpiť trezory nábytkové, stenové, do podlahy, hotelové, archivačné, ohňovzdorné, vhozové, skrinky na kľúče, skrine a trezory na zbrane. Spolupracujeme s najväčšími európskymi výrobcami trezorov. Robíme všetko pre to aby nakupovanie u nás bolo pre každého pozitívnym zážitkom. Ponúkame produkty najvyššej kvality, neustále rozširujeme sortiment, ako aj profesionálny servis. Radi odpovieme na všetky va še otázky a pomôžeme v prípade pochybností.

Kontakty

Obchodné oddelenie

Máte otázky týkajúce sa trezoru, spôsobu výberu, spôsobu nákupu alebo spôsobu platby,
Vám rada poradí

Manažér predaja
Ivona Leonovič

[email protected]

Bankové spojenie: Tatra banka, a.s.
Čislo učtu: 2941142317/1100
IBAN: SK2911000000002941142317
BIC: TATRSKBX

Veľkoobchodné oddelenie

[email protected]

Oddelenie logistiky

[email protected]

Kancelária:

Tel: +421 233 056 442
[email protected]

Pracovné hodiny

I-IV 08:00-17:00
V 08:00-16:00
VI-VII máme zatvorené.

Saffort
 

Spýtajte sa nás, radi Vám poradíme