Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom

Lacné sejfy - lacné trezory

Dôvodov k zakúpeniu trezoru je veľa a nie je treba pochybovať o tom že je to dôležité. Viac ochrany pre tovar s vysokou hodnotou, väčšiu bezpečnosť v prípade krádeže, zabezpečenie zbraní pred deťmi a neželanými hosťami a mnoho ďalších. Stále prevláda názor ohľadom trezorov taký, že trezor je len pre bohatých a veľké či menšie firmy. Toto je veľký omyl ktorý už veľa rokov neplatí. Na Saffort nájdete hŕbu trezorov a menších sejfov ktoré sú dostupné za veľmi priaznivé ceny

Zobraziť viac