Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom

Naťahovač hodiniek CHRONOVISION ONE - OAK SILK / WHITE SILK

Musí do výroby 4-6 týždňov Na objednávku Musí do výroby 4-6 týždňov
17900
 • Vonkajšie rozmery
  112 x 230 x 159mm (VxŠxH)
 • Typ zámku
Informácie o produkte Viac informácií
Výrobca
Designhuette
Vzhľad
Matná bílá. Bukové dřevo.
Dalšie
Programovanie: Port USB - Software pridaný. Možný smer otáčania: v smere hodinových ručičiek, proti smeru hodinových ručičiek. Stroj generuje 500 až 2500 otáčok za 24 hodín (nastavenie 50 ot / min). Sieťový adaptér dokáže nabiť 6 naťahovačov hodiniek zároveň. Je možné objednať s diaľkovým ovládaním cez bluetooth cez mobil. Pre viac info nás prosíme kontaktujte.
Záruka
2
Dokumentácia
 • Zámok
 • Vonkajšie (VxŠxH)
  112 x 230 x 159 mm
 • Vnútorné
  x x mm
 • Váha
  1kg
Všetky rozmery tohto modelu Späť na začiatok
Typ Vonkajšie rozmery
(VxŠxH)
Vnútorné rozmery
(VxŠxH)
Váha Objem Poličky Cena K porovnaniu
70005113 112 × 230 × 159 mm × × mm 1kg 0.0 l
17900