Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom

Naťahovače hodiniek

Prvá otázka ktorá zvyčajne každého napadne keď počuje naťahovač hodiniek je, "čo to presne znamená naťahovač hodiniek?" Aby sme to v skratke a jednoducho vysvetlili. Jedná sa o zariadenie, skrinku či krabičku ktoré slúžia pre uloženie drahých hodiniek a hlavne pre neustále naťahovanie plno automatických drahých hodiniek ktoré sa zastavujú v prípade že nie sú na ruky, teda nie je s nimi Hybania a práve preto sú tu naťahovače hodiniek. Naťahovače hodiniek sú pre všetkých majiteľov drahých a luxusných hodiniek. Ak máte jedny hodinky či celú zbierku, určite by ste podobný naťahovač hodiniek už mal mať doma Saffort ponúka vo svojom online obchode hneď niekoľko variantov naťahovačov hodiniek Chronovision and Designhuette - dva výrobcu a designer naťahovačov hodiniek ktoré považujeme za tie najlepšie vo svojom odbore.

Zobraziť viac