Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom
Návrat na zoznam noviniek

Sejfy a trezory Brihard

Sejfy a trezory Brihard

Brihard sejfy a trezory | Saffort 

 

 

Brihard trezory sú k dispozícii v niekoľkých rôznych radoch: Sejfy Brihard home sú určené pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý produkt za výhodnú cenu.Tieto trezory zahŕňajú rôzne veľkosti a sú vhodné pre skladovanie väčších i menších predmetov, dokumentov, súborov s dokumentmi a počítačov. Rad Brihard Protector je určená pre tých, ktorí potrebujú trezory s vyššou hladinou zabezpečenia. Hľadáte požiarne trezory? Potom vyberte požiarnej sejfy Brihard Fire série testované a schválené pre 60 minút požiaruvzdornosti na papier a 30 minút ohňovzdornosti pre bankovnky, a iné papierové dokumenty. Schválené SP Technical Research Institute Švédska.

Hľadáte certifikované protipožiarne a bezpečnostné trezor? Vyberte si Brihard Sumo trezory, ktoré boli certifikované ako bezpečnostné trezory po zasadnutí Európskej únie štandardné smernicou EN14450 a sú v súlade s bezpečnostnou triedou S1.Trezory Brihard Sumo sú certifikované ako požiarne odolné podľa NT FIRE 017 štandardu. To znamená, že sú ohňovzdorné až 120 minút pre papierové dokumenty v závislosti od modelu sejfu. Brihard Sumo trezory sa vyznačujú vysokou hmotnosťou (do 228 kg), čo zabraňuje zlodeji aby trezor odniesol.

Tí, ktorí hľadajú trezory s najvyšším stupňom zabezpečenia by sa mali rozhodnúť pre luxusné Brihard Grand série. trezory radu Brihard Grand sú certifikované ako bezpečnostné trezory podľa smerníc Európskej únie, štandardom normyČSN EN 1143-1 v I. bezpečnostnej triede a v bezpečnostnej ohňovzdornej triede NT FIRE 07. Sú ohňovzdorné pre papierové dokumenty po dobu 60 minút.

Rad Brihard Hunter sú zbraňové skrine určené na ukladanie loveckých a iných zbraní, s uložením pre 3-5 dlhých zbraní. Zbraňové trezory sú prísne kontrolované predpismi podľa európskych smerníc. Môže sa líšiť čiastočná podľa krajiny kde sa danej trezory na zbrane predávajú. Zbraňové skrine Brihard Hunter 3 a Brihard Hunter 5 sú ideálnym riešením pre lovcov ktorí vyžadujú hlavne bezpečia rodiny a ochranu svojich zbraní pred nezvanými návštevníkov.