Brihard sejfy a trezory | Saffort 

 

 

Brihard trezory sú k dispozícii v niekoľkých rôznych radoch: Sejfy Brihard home sú určené pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý produkt za výhodnú cenu.Tieto trezory zahŕňajú rôzne veľkosti a sú vhodné pre skladovanie väčších i menších predmetov, dokumentov, súborov s dokumentmi a počítačov. Rad Brihard Protector je určená pre tých, ktorí potrebujú trezory s vyššou hladinou zabezpečenia. Hľadáte požiarne trezory? Potom vyberte požiarnej sejfy Brihard Fire série testované a schválené pre 60 minút požiaruvzdornosti na papier a 30 minút ohňovzdornosti pre bankovnky, a iné papierové dokumenty. Schválené SP Technical Research Institute Švédska.

Hľadáte certifikované protipožiarne a bezpečnostné trezor? Vyberte si Brihard Sumo trezory, ktoré boli certifikované ako bezpečnostné trezory po zasadnutí Európskej únie štandardné smernicou EN14450 a sú v súlade s bezpečnostnou triedou S1.Trezory Brihard Sumo sú certifikované ako požiarne odolné podľa NT FIRE 017 štandardu. To znamená, že sú ohňovzdorné až 120 minút pre papierové dokumenty v závislosti od modelu sejfu. Brihard Sumo trezory sa vyznačujú vysokou hmotnosťou (do 228 kg), čo zabraňuje zlodeji aby trezor odniesol.

Tí, ktorí hľadajú trezory s najvyšším stupňom zabezpečenia by sa mali rozhodnúť pre luxusné Brihard Grand série. trezory radu Brihard Grand sú certifikované ako bezpečnostné trezory podľa smerníc Európskej únie, štandardom normyČSN EN 1143-1 v I. bezpečnostnej triede a v bezpečnostnej ohňovzdornej triede NT FIRE 07. Sú ohňovzdorné pre papierové dokumenty po dobu 60 minút.

Rad Brihard Hunter sú zbraňové skrine určené na ukladanie loveckých a iných zbraní, s uložením pre 3-5 dlhých zbraní. Zbraňové trezory sú prísne kontrolované predpismi podľa európskych smerníc. Môže sa líšiť čiastočná podľa krajiny kde sa danej trezory na zbrane predávajú. Zbraňové skrine Brihard Hunter 3 a Brihard Hunter 5 sú ideálnym riešením pre lovcov ktorí vyžadujú hlavne bezpečia rodiny a ochranu svojich zbraní pred nezvanými návštevníkov.