HARTMANN-TREZORE trezory a sejfy | SAFFORT

 

Vznik spoločnosti HARTMANN-TREZORE sa datuje už pred 150 rokmi. Firma vyrába okrem iného (luxusné trezory, trezory na dokumenty a trezory na zbrane) Za túto dlhú éru nazbierala veľa skúseností.

 

HARTMANN-TRESORE je výrobca najvyššej kvality, ktorý robí výnimočné produkty a ponúka naozaj širokú škálu bezpečnostných produktov: domáce a kancelárske trezory, trezory na dokumenty, bezpečnostná a požiarnej sejfy a trezory, luxusné trezory, vrátane trezorov s časovačom.

HARTMANN-TRESORE je zameraný na luxusné trezory  pre domáce využitie. Získavajú ocenenie po celom svete pre svoje jedinečné vlastnosti. Túto najsilnejší rad trezorov by sme Vám preto radi predstavili.

HARTMANN-TRESORE trezory pre domácnosti majú nielen dobrú ochranu proti krádeži, ale tiež sú ohňovzdorné. Tieto trezory sú certifikované podľa Európskej normy EN1143-1. To je vynikajúca kombinácia vlastností, ktorá umožňuje chrániť váš majetok proti násilnému vniknutiu či požiaru. V prípade, že certifikát je označený LFS 60 P, tak to znamená, že aj keď je vystavená priamemu požiaru do 1000 stupňov Celzia, obsah trezoru bude chránený a jeho vnútorná teplota neprekročí 177 stupňov po dobu aspoň 60 minút.

Najobľúbenejšie Trezory sú DW a D109 série:

DW trezory sú certifikované podľa bezpečnostnej normy pre domáce trezory EN 14450 a nesú najvyššej triedy S2. Tieto trezory sú spoľahlivé pre ukladanie dokumentov, pretože sú certifikované v súlade s normou EN 15659 a majú protipožiarne vlastnosti proti horeniu papierových dokumentov.

D109 trezory sú certifikované podľa vysokých bezpečnostnch noriem pre domáce trezory EN 1143-1 a patrí do triedy I. Trezory tohto typu sú certifikované v súlade s normou EN 15659. majú protipožiarne vlastnosti proti horeniu papierových dokumentov.

 

HARTMANN-TRESORE protipožiarne trezory majú tepelné obloženie, ktoré, ak je vystavené teplu, expanduje a vytvára podtlak a tým bezpečne ochráni vnútro trezoru proti horeniu.

Je zrejmé, HARTMANN-Trésor má vo svojej ponuke aj vyššie bezpečnostné a protipožiarne triedy trezorov.

Pri výbere typu zámku, SAFFORT špecialisti odporúčajú vždy elektronický zámok. Elektronické zámky sú výhodné, pretože človek nemusí nosiť kľúč. To má jasnú výhodu v situáciách, ako je strata kľúča, že je vždy možné mať na pamäti kód. Kód do elektronického zámku môže byť priradený k viac ako jednej osobe. V prípade potreby, je možné zámok vždy prekódovať.

HARTMANN-TRESORE je obrovským a špecializovaným výrobcom domácich a nábytkových trezorov, avšak za zmienku stojí tiež trezory do steny, sejfy hotelové a zbraňové trezory, ktoré vynikajú svojou obrovskou kvalitou a skvelým dizajnom.

Jednou z výhod inštalácie trezoru do steny, je skutočnosť, že môže byť skrytý v stene a ušetrí tak veľa miesta. Niektoré steny pojmú aj naozaj veľké trezory do steny. Stenové trezory je možné nainštalovať do vami zvolenej výšky, teda sú cennosti veľmi jednoducho prístupné.


HARTMANN-TRESORE má špeciálny rad trezorov pre tých, ktorí si cenia estetiky a bezpečnosti. Tieto luxusné trezory sú výnimočné bezpečnosťou v V. bezpečnostnej triede a odolné protipožiarnej odolnosti. Trezory môžu byť vyrobené na objednávku podľa požiadaviek klienta tzn. dizajn, dekorácie, koberce, podsvietenie.

Môžete si vybrať, trezor s lesklým povrchom a farby z celej palety RAL. Vonkajšia úprava trezoru môže byť drevo, koža alebo iný typ materiálu. Vnútro trezoru je zvyčajne vyrobený na vkusu a pohodlie klienta, napríklad zásuvky na klenoty, sú vybavené integrovanými hodinovým mechanizmom. Obsahuje police pre dokumenty.

HARTMANN-TRESORE je výborným riešením pre klientov, ktorí chcú bezpečnosť, najvyššiu kvalitu a snaží sa zachovať svoj štýl. Môžete si vybrať rôzne druhy trezorov. SAFFORT sa Vám bude snažiť vždy načúvať a vyjsť vám v ústrety v rámci možnosti.

 

Neváhajte nás preto kontaktovať, radi Vám poradíme s výberom vhodného trezoru online.

VÁŠ SAFFORT