Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom
Návrat na zoznam noviniek

Hartmann-Tresore sejfy a trezory

Hartmann-Tresore sejfy a trezory

HARTMANN-TREZORE trezory a sejfy | SAFFORT

 

Vznik spoločnosti HARTMANN-TREZORE sa datuje už pred 150 rokmi. Firma vyrába okrem iného (luxusné trezory, trezory na dokumenty a trezory na zbrane) Za túto dlhú éru nazbierala veľa skúseností.

 

HARTMANN-TRESORE je výrobca najvyššej kvality, ktorý robí výnimočné produkty a ponúka naozaj širokú škálu bezpečnostných produktov: domáce a kancelárske trezory, trezory na dokumenty, bezpečnostná a požiarnej sejfy a trezory, luxusné trezory, vrátane trezorov s časovačom.

HARTMANN-TRESORE je zameraný na luxusné trezory  pre domáce využitie. Získavajú ocenenie po celom svete pre svoje jedinečné vlastnosti. Túto najsilnejší rad trezorov by sme Vám preto radi predstavili.

HARTMANN-TRESORE trezory pre domácnosti majú nielen dobrú ochranu proti krádeži, ale tiež sú ohňovzdorné. Tieto trezory sú certifikované podľa Európskej normy EN1143-1. To je vynikajúca kombinácia vlastností, ktorá umožňuje chrániť váš majetok proti násilnému vniknutiu či požiaru. V prípade, že certifikát je označený LFS 60 P, tak to znamená, že aj keď je vystavená priamemu požiaru do 1000 stupňov Celzia, obsah trezoru bude chránený a jeho vnútorná teplota neprekročí 177 stupňov po dobu aspoň 60 minút.

Najobľúbenejšie Trezory sú DW a D109 série:

DW trezory sú certifikované podľa bezpečnostnej normy pre domáce trezory EN 14450 a nesú najvyššej triedy S2. Tieto trezory sú spoľahlivé pre ukladanie dokumentov, pretože sú certifikované v súlade s normou EN 15659 a majú protipožiarne vlastnosti proti horeniu papierových dokumentov.

D109 trezory sú certifikované podľa vysokých bezpečnostnch noriem pre domáce trezory EN 1143-1 a patrí do triedy I. Trezory tohto typu sú certifikované v súlade s normou EN 15659. majú protipožiarne vlastnosti proti horeniu papierových dokumentov.

 

HARTMANN-TRESORE protipožiarne trezory majú tepelné obloženie, ktoré, ak je vystavené teplu, expanduje a vytvára podtlak a tým bezpečne ochráni vnútro trezoru proti horeniu.

Je zrejmé, HARTMANN-Trésor má vo svojej ponuke aj vyššie bezpečnostné a protipožiarne triedy trezorov.

Pri výbere typu zámku, SAFFORT špecialisti odporúčajú vždy elektronický zámok. Elektronické zámky sú výhodné, pretože človek nemusí nosiť kľúč. To má jasnú výhodu v situáciách, ako je strata kľúča, že je vždy možné mať na pamäti kód. Kód do elektronického zámku môže byť priradený k viac ako jednej osobe. V prípade potreby, je možné zámok vždy prekódovať.

HARTMANN-TRESORE je obrovským a špecializovaným výrobcom domácich a nábytkových trezorov, avšak za zmienku stojí tiež trezory do steny, sejfy hotelové a zbraňové trezory, ktoré vynikajú svojou obrovskou kvalitou a skvelým dizajnom.

Jednou z výhod inštalácie trezoru do steny, je skutočnosť, že môže byť skrytý v stene a ušetrí tak veľa miesta. Niektoré steny pojmú aj naozaj veľké trezory do steny. Stenové trezory je možné nainštalovať do vami zvolenej výšky, teda sú cennosti veľmi jednoducho prístupné.


HARTMANN-TRESORE má špeciálny rad trezorov pre tých, ktorí si cenia estetiky a bezpečnosti. Tieto luxusné trezory sú výnimočné bezpečnosťou v V. bezpečnostnej triede a odolné protipožiarnej odolnosti. Trezory môžu byť vyrobené na objednávku podľa požiadaviek klienta tzn. dizajn, dekorácie, koberce, podsvietenie.

Môžete si vybrať, trezor s lesklým povrchom a farby z celej palety RAL. Vonkajšia úprava trezoru môže byť drevo, koža alebo iný typ materiálu. Vnútro trezoru je zvyčajne vyrobený na vkusu a pohodlie klienta, napríklad zásuvky na klenoty, sú vybavené integrovanými hodinovým mechanizmom. Obsahuje police pre dokumenty.

HARTMANN-TRESORE je výborným riešením pre klientov, ktorí chcú bezpečnosť, najvyššiu kvalitu a snaží sa zachovať svoj štýl. Môžete si vybrať rôzne druhy trezorov. SAFFORT sa Vám bude snažiť vždy načúvať a vyjsť vám v ústrety v rámci možnosti.

 

Neváhajte nás preto kontaktovať, radi Vám poradíme s výberom vhodného trezoru online.

VÁŠ SAFFORT