Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom

Historie SAFFORT

Historie SAFFORT

History of SAFFORT

SAFFORT - Slovensko

Pôsobí na európskom trhu už 16 rokov a patrí medzi najsilnejších hráčov na trhoch so zabezpečovacími systémami, zámky a trezory.

Na našich stránkach nájdete všetky typy trezorov, osvedčené patričnú certifikáciou a homologáciou.
Ponúkame trezory hotelové, trezory do steny, trezory do podlahy, luxusné trezory, ohňovzdorné sejfy, trezory na kľúče, skrine na zbrane a zbraňové trezory.
 
Snažíme sa byť nielen predajcovia ale aj pomocníci a radcovia pri výbere toho najlepšieho trezoru pre Vás, preto sme Vám kedykoľvek k dispozícii na telefónu či emailu.
Zaručujeme Vám najnižšie ceny na trhu a zároveň možnosť tovar vrátiť do 14 dní, v prípade že nie ste s tovarom spokojní.

 

 

 
Váš SAFFORT