Mottura trezory | Saffort

Predali sme prvé Mottura trezor už v roku 1998. Od tej doby sme predali veľa trezory tohto talianskeho výrobcu a v podstate sme sa nestretli s jedinou reklamáciou či vrátením tovaru. Mottura je vo svojom odbore totiž unikátny výrobcu. Jej hlavným cieľom je kvalita, ktorá je vždy dodržiavajú. Jedná sa o výrobcu, ktorý prekračuje očakávania klienta vo väčšine prípadov.

Mottura bola založená v Turíne, Taliansko v roku 1972 v priebehu hlavného talianskeho priemyselného rastu. Spoločnosť rástla rýchlo. Od začiatku činnosti sa Mottura špecializuje na oblasti zabezpečovacích produktov. Ich bezpečné zámky dverí a trezorov boli okamžite označené za veľmi spoľahlivé a za kvalitné značky. Všetky výrobky Mottura sú 100% vyrobené v Taliansku. Dôvodom je, že firma nerobí žiadne kompromisy, pokiaľ ide o kvalitu.

Výrobky Mottura sa vyváža do 60 krajín na 5 kontinentoch. Spoločnosť je svetovým lídrom v oblasti bezpečnostných zámkov a vysoko kvalitnom spracovaní trezorov.

Aké sú vlastnosti Mottura trezorov? Po prvé, takmer všetky trezory spoločnosti boli certifikované podľa štandardov EN14450 Európskej únie a sú v súlade s S1 alebo S2 triedami. Je dôležité si uvedomiť, že Mottura trezory prekračujú požiadavky tejto normy. Mottura bezpečne zaručuje nielen bezpečnosť, ale tiež veľmi kvalitný dizajn.

Mottura a ich ponuka obsahuje:
⦁ Široký výber certifikovaných stenových trezorov;
⦁ Podlahové trezory;
⦁ Kvalitné stojacie trezory;
Depozitné trezory / Vhozové trezory
Hotelové trezory sú jedny z najlepšie vyzerajúcich, luxusných trezorov v tomto segmente trhu.

Je dôležité si uvedomiť, že Mottura ponúka veľmi netradičné a jedinečné zámkovej mechanizmy:


⦁Bezpečňostní zámok v kombinácii so závislými otočnými mechanickými zámkami.
⦁Elektronický zámok v kombinácii s kľúčovým bezpečnostným zámkom. Jedná sa o veľmi bezpečnú variantu.
⦁ Unikátny mechanický zámok, ktorý nemá žiadne ekvivalenty s ďalšími výrobcami. Jedná sa o kombináciu mechanických otočných kolies v kombinácii s kľúčovým zámkom. Sú na sebe závislé. Ide tak o jednu z najbezpečnejších variantov trezorových zámkov na európskom trhu.
⦁ Elektronické zámky Mottura, sú vybavené týmito dvoma typmi elektronických zámkov:


⦁ Elektronický zámok ovládaný stlačením číselných tlačidiel je bežný spôsob. Po úspešnom zadaní kódu sa automaticky odomknú motorizované západky trezoru.
⦁ Nový Mottura Otočný dotykový zámok, ktorého kombinácia sa zadáva stlačením prsta a jeho otáčaním po elektronickom zámku a zadávaním tak správnych kombinácií, na obe strany. V súčasnej dobe podobný na trhu nenájdete.


Mottura je skutočne unikátny výrobca trezorov, ktorých produkty sa vyznačujú bezchybnú kvalitou, technickými inováciami a výnimočným dizajnom. Tieto produkty nie sú lacné, ale cena Mottura trezorov, podľa nášho názoru, je plne kompatibilný s hodnotou a kvalitou ktorú si klient zaplatí.

Trezory tak nájdete naozaj len na našich e-shopoch, pretože nám Talianska továreň zverila dôveru v predaji ich výrobkov na trhoch v Litve, Lotyšsku, Česku, slovenské a Poľsku.

Trezory nájdete v našich online kategóriách trezorov do steny a bezpečnostných trezorů.Doprava trezorov Mottura je zdarma vždy od 2-4 dní až po 6 týždňov, všetko záleží na aktuálnej dostupnosti našich skladov.

 

Váš SAFFORT