Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom
Návrat na zoznam noviniek

Italské trezory Mottura | SAFFORT

Italské trezory Mottura | SAFFORT

Mottura trezory | Saffort

Predali sme prvé Mottura trezor už v roku 1998. Od tej doby sme predali veľa trezory tohto talianskeho výrobcu a v podstate sme sa nestretli s jedinou reklamáciou či vrátením tovaru. Mottura je vo svojom odbore totiž unikátny výrobcu. Jej hlavným cieľom je kvalita, ktorá je vždy dodržiavajú. Jedná sa o výrobcu, ktorý prekračuje očakávania klienta vo väčšine prípadov.

Mottura bola založená v Turíne, Taliansko v roku 1972 v priebehu hlavného talianskeho priemyselného rastu. Spoločnosť rástla rýchlo. Od začiatku činnosti sa Mottura špecializuje na oblasti zabezpečovacích produktov. Ich bezpečné zámky dverí a trezorov boli okamžite označené za veľmi spoľahlivé a za kvalitné značky. Všetky výrobky Mottura sú 100% vyrobené v Taliansku. Dôvodom je, že firma nerobí žiadne kompromisy, pokiaľ ide o kvalitu.

Výrobky Mottura sa vyváža do 60 krajín na 5 kontinentoch. Spoločnosť je svetovým lídrom v oblasti bezpečnostných zámkov a vysoko kvalitnom spracovaní trezorov.

Aké sú vlastnosti Mottura trezorov? Po prvé, takmer všetky trezory spoločnosti boli certifikované podľa štandardov EN14450 Európskej únie a sú v súlade s S1 alebo S2 triedami. Je dôležité si uvedomiť, že Mottura trezory prekračujú požiadavky tejto normy. Mottura bezpečne zaručuje nielen bezpečnosť, ale tiež veľmi kvalitný dizajn.

Mottura a ich ponuka obsahuje:
⦁ Široký výber certifikovaných stenových trezorov;
⦁ Podlahové trezory;
⦁ Kvalitné stojacie trezory;
Depozitné trezory / Vhozové trezory
Hotelové trezory sú jedny z najlepšie vyzerajúcich, luxusných trezorov v tomto segmente trhu.

Je dôležité si uvedomiť, že Mottura ponúka veľmi netradičné a jedinečné zámkovej mechanizmy:


⦁Bezpečňostní zámok v kombinácii so závislými otočnými mechanickými zámkami.
⦁Elektronický zámok v kombinácii s kľúčovým bezpečnostným zámkom. Jedná sa o veľmi bezpečnú variantu.
⦁ Unikátny mechanický zámok, ktorý nemá žiadne ekvivalenty s ďalšími výrobcami. Jedná sa o kombináciu mechanických otočných kolies v kombinácii s kľúčovým zámkom. Sú na sebe závislé. Ide tak o jednu z najbezpečnejších variantov trezorových zámkov na európskom trhu.
⦁ Elektronické zámky Mottura, sú vybavené týmito dvoma typmi elektronických zámkov:


⦁ Elektronický zámok ovládaný stlačením číselných tlačidiel je bežný spôsob. Po úspešnom zadaní kódu sa automaticky odomknú motorizované západky trezoru.
⦁ Nový Mottura Otočný dotykový zámok, ktorého kombinácia sa zadáva stlačením prsta a jeho otáčaním po elektronickom zámku a zadávaním tak správnych kombinácií, na obe strany. V súčasnej dobe podobný na trhu nenájdete.


Mottura je skutočne unikátny výrobca trezorov, ktorých produkty sa vyznačujú bezchybnú kvalitou, technickými inováciami a výnimočným dizajnom. Tieto produkty nie sú lacné, ale cena Mottura trezorov, podľa nášho názoru, je plne kompatibilný s hodnotou a kvalitou ktorú si klient zaplatí.

Trezory tak nájdete naozaj len na našich e-shopoch, pretože nám Talianska továreň zverila dôveru v predaji ich výrobkov na trhoch v Litve, Lotyšsku, Česku, slovenské a Poľsku.

Trezory nájdete v našich online kategóriách trezorov do steny a bezpečnostných trezorů.Doprava trezorov Mottura je zdarma vždy od 2-4 dní až po 6 týždňov, všetko záleží na aktuálnej dostupnosti našich skladov.

 

Váš SAFFORT