Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom
Návrat na zoznam noviniek

Trezory Konsmetal - Vysoká kvalita zaručena!

Trezory Konsmetal - Vysoká kvalita zaručena!

KONSMETAL trezory | Saffort

 

SAFFORT je jedným z výhradných predajcov trezorov KONSMETAL už v 5 európskych krajinách.

KONSMETAL trezory sa značí vysokou úrovňou zabezpečenia, vysokou kvalitou a zároveň veľmi slušnými cenami.

Väčšina výrobkov bolo certifikované v nadväznosti na európske normy EN144450 (v súlade s S1 a S2 triedami) a EN1143-1. Tu nájdete väčšinu trezorov v bezpečnostných triedach 0 až VIII. To znamená, že produkty výrobcu sú vhodné pre súkromných užívateľov, podniky a dokonca aj pre banky. Výrobca tiež vyrába depozitné trezory, a ich rozsah zahŕňa aj zbraňové trezory, špeciálne trezory používané na zber a spracovanie hotovosti v maloobchodných spoločnostiach a bankových divíziách. Okrem toho sú KONSMETAL zbraňové trezory certifikované podľa európskej normy EN14450 únie a sú v súlade s S1 triedou čo znamená, že tieto výrobky spĺňajú požiadavky mnohých krajín Európskej únie pre držanie a uchovávanie zbraní a streliva. Výrobca KONSMETAL vyrába aj luxusné a zákazkové trezory, teda ich rozsah je naozaj veľký.

KONSMETAL poskytuje možnosť vybrať si trezor na kľúč či trezor s elektronickým zámkom i zámky kombinačné a mechanické. Zámky pre KONSMETAL trezory sú certifikované podľa normy Európskej únie, ktorý reguluje trezorové zámky EN1300 a vyhovuje tak triedam A, B a C.

KONSMETAL bol jedným z prvých výrobcov v trezorovom odvetví, ktoré zaviedla norma riadenia kvality ISO 9001.Vysokou kvalitou tak továreň získala zákazky pre NATO a stala sa tak výhradným dodávateľom trezorovej techniky.

Všetky KONSMETAL trezory sú vyrábané v továrni spoločnosti v Nidzica, Poľsko. Táto továreň je jednou z najmodernejších poľských závodov tohto typu výrobku. Veľké investície do tohto závodu si vyžiadali nákupy najmodernejšej techniky pre spracovanie ocele a výrobu trezorov v najvyššej kvalite.

KONSMETAL venuje veľkú pozornosť vývoju tržieb v exportných trhoch; Preto sa podieľajú na medzinárodných výstavách, napríklad Securex v Poľsku, Security Essen v Nemecku, Praktický svet v Nemecku, EXPOPROTECTION vo Francúzsku. Z tohto dôvodu musí výrobca vyvážať svoje produkty do všetkých týchto krajín, medzi najnovšie sa tak radi vďaka SAFFORT Česká republika a Slovensko.

Nielen, že je KONSMETAL kvalitným výrobcom ale zákazníci SAFFORT tiež oceňujú skutočnosť, že výrobky tohto výrobcu skutočne vyváža fakt, že kupujú robustné a kvalitné trezor za neporovnateľné ceny na českom a slovenskom trhu hľadáte teda bezpečnosť, vysokú triedu zabezpečenia tak doporučujeme vždy porovnať KONSMETAL s inými výrobcami v našej ponuke, minimálne zistíte, že váha trezoru, teda sila ocele a samotná výstelka trezoru je uplně niekde inde. Preto výrobca vyhráva veľa súkromných a národných súťažiach, ktoré vyžadujú kvalitu, certifikáty jednotlivých bezpečnostných smerníc. KONSMETAL tak ponúka spoľahlivosť výrobca a konkurencieschopné ceny.

 

Váš SAFFORT