KONSMETAL trezory | Saffort

 

SAFFORT je jedným z výhradných predajcov trezorov KONSMETAL už v 5 európskych krajinách.

KONSMETAL trezory sa značí vysokou úrovňou zabezpečenia, vysokou kvalitou a zároveň veľmi slušnými cenami.

Väčšina výrobkov bolo certifikované v nadväznosti na európske normy EN144450 (v súlade s S1 a S2 triedami) a EN1143-1. Tu nájdete väčšinu trezorov v bezpečnostných triedach 0 až VIII. To znamená, že produkty výrobcu sú vhodné pre súkromných užívateľov, podniky a dokonca aj pre banky. Výrobca tiež vyrába depozitné trezory, a ich rozsah zahŕňa aj zbraňové trezory, špeciálne trezory používané na zber a spracovanie hotovosti v maloobchodných spoločnostiach a bankových divíziách. Okrem toho sú KONSMETAL zbraňové trezory certifikované podľa európskej normy EN14450 únie a sú v súlade s S1 triedou čo znamená, že tieto výrobky spĺňajú požiadavky mnohých krajín Európskej únie pre držanie a uchovávanie zbraní a streliva. Výrobca KONSMETAL vyrába aj luxusné a zákazkové trezory, teda ich rozsah je naozaj veľký.

KONSMETAL poskytuje možnosť vybrať si trezor na kľúč či trezor s elektronickým zámkom i zámky kombinačné a mechanické. Zámky pre KONSMETAL trezory sú certifikované podľa normy Európskej únie, ktorý reguluje trezorové zámky EN1300 a vyhovuje tak triedam A, B a C.

KONSMETAL bol jedným z prvých výrobcov v trezorovom odvetví, ktoré zaviedla norma riadenia kvality ISO 9001.Vysokou kvalitou tak továreň získala zákazky pre NATO a stala sa tak výhradným dodávateľom trezorovej techniky.

Všetky KONSMETAL trezory sú vyrábané v továrni spoločnosti v Nidzica, Poľsko. Táto továreň je jednou z najmodernejších poľských závodov tohto typu výrobku. Veľké investície do tohto závodu si vyžiadali nákupy najmodernejšej techniky pre spracovanie ocele a výrobu trezorov v najvyššej kvalite.

KONSMETAL venuje veľkú pozornosť vývoju tržieb v exportných trhoch; Preto sa podieľajú na medzinárodných výstavách, napríklad Securex v Poľsku, Security Essen v Nemecku, Praktický svet v Nemecku, EXPOPROTECTION vo Francúzsku. Z tohto dôvodu musí výrobca vyvážať svoje produkty do všetkých týchto krajín, medzi najnovšie sa tak radi vďaka SAFFORT Česká republika a Slovensko.

Nielen, že je KONSMETAL kvalitným výrobcom ale zákazníci SAFFORT tiež oceňujú skutočnosť, že výrobky tohto výrobcu skutočne vyváža fakt, že kupujú robustné a kvalitné trezor za neporovnateľné ceny na českom a slovenskom trhu hľadáte teda bezpečnosť, vysokú triedu zabezpečenia tak doporučujeme vždy porovnať KONSMETAL s inými výrobcami v našej ponuke, minimálne zistíte, že váha trezoru, teda sila ocele a samotná výstelka trezoru je uplně niekde inde. Preto výrobca vyhráva veľa súkromných a národných súťažiach, ktoré vyžadujú kvalitu, certifikáty jednotlivých bezpečnostných smerníc. KONSMETAL tak ponúka spoľahlivosť výrobca a konkurencieschopné ceny.

 

Váš SAFFORT