Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom
Návrat na zoznam noviniek

Skrine na dlhé zbrane Hunter 3 a Hunter 5

Skrine na dlhé zbrane Hunter 3 a Hunter 5

Skrine na dlhé zbrane Hunter 3 a Hunter 5

Trezory na zbrane Hunter sa stali za vďaka svojej vysokej hmotnosti a mohutnosti na českom a slovenskom trhu tými najpredávanejšími. Ich cena verzus robustnosť samotnej skrine je neporovnateľná. Jedná sa síce o necertifikované skrine, avšak toto neberieme ako mínus, pretože sa jedná o produkt vhodný pre tých klientov, ktorí hľadajú hlavne bezpečie pre svoju rodinu a zabezpečenie proti nezvaným hosťom.

Trezor Brihard Hunter 3

Samotná váha trezoru Brihard Hunter 3 je 45kg. V porovnaní s ostatnými podobnými trezory na českom a slovenskom trhu v cenovej relácii okolo 150,- EUR, -  s DPH nemá konkurenciu. Skriňa Hunter má k dispozícii tri molitanové úchyty pre vaše zbrane a vnútorné uzamykateľnú schránku na náboje. U trezoru nájdete dva motýlikové kľúče od samotného trezoru a dva kľúče od vnútornej schránky.

Trezor Brihard Hunter 5

Váha trezoru Brihard Hunter 5 je 59kg s cenou 165,- EUR s DPH. Je tak naozaj jedným s najlepších riešeních pre uloženie zbraní dlhých či krátkych. Samotná vnútorná skrinka ponúka príjemný priestor pre uloženie nábojov aj krátke palné zbrane.

Certifikované trezory Hunter PRO

Počas júla 2017 budete môcť zakúpiť na našich internetových obchodoch saffort.cz a saffort.sk novo už certifikované trezory Hunter PRO. Trezor bude disponovať bezpečnostným zámkom triedy "A" a priestorom pre uloženie až 6 dlhých zbraní. Dopyt po trezoroch rastie a preto si aj naši klienti vyžiadali trezor s platným dokumentom, ktorým by uspokojili slovenský zákon na uchovávanie zbraní.

Trezory Brihard Protector

Nové v ponuke budú aj menšie prevedenie trezorov Protector na krátke zbrane. Trezory Protector budete môcť zakúpiť v prevedení s kľúčovým zámkom či elektronickým zámkom.

  

SAFFORT