Skrine na dlhé zbrane Hunter 3 a Hunter 5

Trezory na zbrane Hunter sa stali za vďaka svojej vysokej hmotnosti a mohutnosti na českom a slovenskom trhu tými najpredávanejšími. Ich cena verzus robustnosť samotnej skrine je neporovnateľná. Jedná sa síce o necertifikované skrine, avšak toto neberieme ako mínus, pretože sa jedná o produkt vhodný pre tých klientov, ktorí hľadajú hlavne bezpečie pre svoju rodinu a zabezpečenie proti nezvaným hosťom.

Trezor Brihard Hunter 3

Samotná váha trezoru Brihard Hunter 3 je 45kg. V porovnaní s ostatnými podobnými trezory na českom a slovenskom trhu v cenovej relácii okolo 150,- EUR, -  s DPH nemá konkurenciu. Skriňa Hunter má k dispozícii tri molitanové úchyty pre vaše zbrane a vnútorné uzamykateľnú schránku na náboje. U trezoru nájdete dva motýlikové kľúče od samotného trezoru a dva kľúče od vnútornej schránky.

Trezor Brihard Hunter 5

Váha trezoru Brihard Hunter 5 je 59kg s cenou 165,- EUR s DPH. Je tak naozaj jedným s najlepších riešeních pre uloženie zbraní dlhých či krátkych. Samotná vnútorná skrinka ponúka príjemný priestor pre uloženie nábojov aj krátke palné zbrane.

Certifikované trezory Hunter PRO

Počas júla 2017 budete môcť zakúpiť na našich internetových obchodoch saffort.cz a saffort.sk novo už certifikované trezory Hunter PRO. Trezor bude disponovať bezpečnostným zámkom triedy "A" a priestorom pre uloženie až 6 dlhých zbraní. Dopyt po trezoroch rastie a preto si aj naši klienti vyžiadali trezor s platným dokumentom, ktorým by uspokojili slovenský zákon na uchovávanie zbraní.

Trezory Brihard Protector

Nové v ponuke budú aj menšie prevedenie trezorov Protector na krátke zbrane. Trezory Protector budete môcť zakúpiť v prevedení s kľúčovým zámkom či elektronickým zámkom.

  

SAFFORT