Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom

Trezory VALBERG

Trezory VALBERG

Bezpečnostné trezory Valberg

O výrobcovi

Valberg je značka pre trezory od veľmi významného výrobcu "Promet". V súčasnosti vyrábajú trezory v triedach I, II, III IV a V spolu so špeciálne navrhnutými trezory pre kancelárie, hotely, strelnice a samotné palné zbrane. Vyrábajú samozrejme tiež trezory pre jednotlivca. Trezory sa vyrábajú v továrňach v Bulharsku či v Rusku okolo Moskvy. Trezory Valberg  majú svoju exkluzivitu a mnoho ďalších vlastností, vďaka ktorým sú na trhu výnimočne vyhľadávané. Spoločnosť využíva modernú technológiu kovových konštrukcií a najmodernejšie systémy riadenia zdrojov, ktoré poskytujú vysoko kvalitné trezory za slušnú cenu.


Produktový rad
V súčasnej dobe si môžete vybrať z približne 50 rôznych trezorov Valberg. Produktová rada od Valberg  ponúka všetko čo od trezorov čakáte. VALBERG  má všetky druhy trezorov, ktoré by ste mohli hľadať: menšie trezory alebo veľké archivačné skrine alebo trezory. Niektoré trezory majú extrémne silné dvere a sú odolné proti požiaru, čo z nich robí nočnú moru pre zlodeja a zároveň zaisťujú pokojnú dovolenku majiteľovi. Ak porovnávate iné výrobky s novými trezory spoločnosti Valberg, väčšinou zistíte že kvalita a robustnosť jou neporovnateľné.


Kde kúpiť trezory Valberg?
Saffort e-shop je online špecialista u ktorého nájdete celú ponuku od Valberg, nákup je jednoduchý z pohodlia vášho domova. V tejto chvíli pracujeme v Prahe ale doručujeme samozrejme trezory po celej ČR a SK.


Ako zvoliť pre vás ten najlepší trezor od firmy Valberg?
Záleží na tom, aké sú vaše rozpočtové obmedzenia a čo presne hľadáte z trezoru. Okrem toho zvážte myšlienku na to, čo bude vo vnútri. Ak plánujete uložiť len hotovosť a niekoľko papierov vnútri, peniaze alebo dokumenty sejfy budú viac než dosť, ale ak pušky a strelné zbrane musí byť odložené, keď nie sú používané, viac masívne zbrane v bezpečí.

Trezory Valberg by mala byť vaša prvá voľba. Výrobca vynakladá veľké úsilie na to, aby bolo všetko navrhnuté tak, aby vyzerali dobre ako esteticky tak hlavne kvalitne. Saffort stále odporúča utajené miesto mimo dosahu zvedavých očí. Skrývajte trezory do skríň, pivníc, stien a podláh! Ak použijete nástroj "Bezpečný výber", budú okamžite zobrazené najlepšie dostupné produkty podľa vašich potrieb. Jednoduché a nesmierne praktické!
Máte otázky týkajúce trezorov Valberg? Zavolajte nám!

Tieto typy trezorov sú na slovenskom trhu jedinečné ako vzhľadom, tak kvalitou.

Trezory sú už k dispozícii online za skvelé ceny.

Trezory Valberg jsou dostupné v kategóriách bezpečnostné trezory a ohňovzdorné trezory a to preto, že sú opatrené certifikátom S1- I. triedy bezpečnosti.

 

Tieto sejfy sú vhodné pre každého, firmy, kancelárie, domácnosti.

Niektoré typy sejfov Valberg  máme dostupné v našich slovenských i zahraničných skladoch, avšak vždy je potrebné počítať s dopravou minimálne 10-15 dní od objednania.

Dúfame že Vám nové sejfy a trezory Valberg prinesú pokoj a bezpečnosť do vašich domovov a kancelárií.

Váš SAFFORT