Archivačné oceľové skrine

 

Súčasťou každej menšie či väčšie firmy, by určite mala byť bezpečnosť. Bezpečnosť ide charakterizovať všetkými možnými spôsobmi.

V prvom rade ide, samozrejme, o bezpečnosť zamestnancov a dodržiavanie požiarnych smerníc. Je však tiež potrebné myslieť na situácie, keď sú v ohrození dôležité dokumenty súvisiace s chodom spoločnosti, to znamená šanóny plné zmlúv, v bankách potom platobnej karty, piny a iné.

Archivačné oceľové skrine, trezory a podobné slúži práve na to, aby ste bezpečne uložili vaše cennosti a dokumenty, ktoré sa nezmestia do menšieho nábytkového trezoru.

Tieto skrine sú väčšinou vysoké minimálne 1,3 m, s dostatočným množstvom uloženého priestoru a dostatočným množstvom políc. Police sú vždy odnímateľné a voľne nastaviteľné. Nájdete aj archivačné skrine s vnútornými schránkami so samostatným zamykaním. Všetko je k dispozícii, len je potrebné počítať s extra poplatky.

Je tu značný rozdiel v produktoch ako je archivačná oceľová skriňa a archivačné trezor. Archivačné skrine patria medzi lacnejšie varianty so silou plechov okolo 6-10mm a väčšinou tak nedisponujú potrebnými certifikáciami. To však neznamená, že neplní všetky potrebné funkcie. Sú takmer nedobytné. Výhodou však je, že zlodeji väčšinou ku skriniam s dokumentmi nemieri.

Archivačné trezory sa pohybujú okolo sumy 70-200tis. Sk, pochopiteľne i viac, tu je však nutné podotknúť, že ak chcete umiestniť do trezoru muníciu, drahé šperky, zlaté tehly či väčšie hotovosť, môžete sa cítiť veľmi bezpečne, tieto typy trezorov disponujú európskym certifikátom EN1143-1 v rôznych bezpečnostných kategóriách.

Ako pripomíname vždy a zakaždým, archivačné trezor je vždy potrebné ukotviť podľa bezpečnostných pravidiel od výrobcu. Archivačná skriňa neplní svoju funkciu, ak nie je připrevněna.

Na saffort.cz nájdete aktuálne archivačné skrine od českého výrobcu T-SAFE, Rakúskeho výrobca Rottner a Talianskeho výrobcu Mottura.

Spoločnosť T-SAFE je veľmi flexibilná, teda je možné vždy individuálne poupraviť veľkosť, hĺbku, šírku samotnej skrine či počet políc a vnútornú schránku.

Doprava archivačných oceľových skríň je po celej ČR a SK zdarma, neváhajte sa na nás preto obráti s prosbou o kalkuláciu či pomoc s výberom. Trezor doručíme po Prahe, Brne, Ostrave, Bratislav, Košicích ale aj po iných menších mestách či dedinkách úplne zadarmo!

Navštívte našej kategórii archivačné trezory na www.saffort.cz

Váš SAFFORT