Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom
Návrat na zoznam noviniek

Bezpečný nákup na internete

Bezpečný nákup na internete

Bezpečný nákup na internetu

 

Bezpečný nákup na internete

 

 

Ak máte záujem o kúpi trezoru, potom ste pravdepodobne premýšľali, aké sú výhody a nevýhody jeho kúpy v internetovom obchode. Nie ste jediní, kto po zvážení všetkých okolností dospel k záveru, že nákup na internete môže byť rozumným rozhodnutím a tiež veľmi pohodlným.

široký výber


Najväčšou výhodou, bezpečného nákupu na internete, že väčšina predajcov si vytvorila svoje internetové obchody a vy tak nemusíte navštíviť všetky fyzicky, ale pohodlne si vybrať tovar v pohodlí svojho domova či kancelárie. V internetovom obchode, si môžete vybrať trezor v pokoji a bez nátlakov obchodníkov, z celej ponuky sejfov. Veľmi bezpečne si tak vyberte a v prípade otázok kontaktujte špecialistov v obore.

Veľká výhoda


V skutočnosti neexistuje žiadny lepší spôsob, ako nákup na internete. Internetové obchody sú prístupné 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Takže ste dostali neobmedzenú slobodu vyhľadávať tovar kedykoľvek počas dňa. Internetové obchody vám poskytujú mnoho informácií o konkrétnom trezoru.Při objednanie trezoru cez internetový obchod, Vám bude doručený trezor pred prvou uzamknuté dvere vášho domova či kancelárie. Náš obchod doručuje všetok tovar zadarmo.

Výnimočná kolekcia trezorov


Internetové obchody často predávajú trezory s exkluzívnym dizajnom, ktoré inde nenájdete. Trezory vo vyššej cennové triede sú trezory, kam sa väčšinou ukladajú všetky cennosti a veľké hotovostné sumy. Napriek tomu aj tak môžete nájsť veľmi kvalitné trezory s vysokým stupňom zabezpečenia, ktoré sú za rozumnú cenu.

Skvelé ponuky a atraktívne ceny


Pri kúpe online, si môžete bezpečne nielen užiť širokú škálu výrobkov, ale vo väčšine prípadov vám bude ponúknutá aj lepšia cena ako v kamennom obchode. Tiež si môžete vždy porovnať ceny v rôznych internetových obchodoch. Konkurencia je vždy nútená držať ceny na rovnakej hladine. V internetových obchodoch nájdete veľmi často aj rôzne akcie a zľavy.

Flexibilné možnosti platby


On-line obchody ponúkajú množstvo možností k platbe za tovar. Môžete platiť kreditnou a platobnou kartou kartou, bankovým prevodom alebo prostredníctvom elektronických platobných systémov. Rýchle a flexibilné platobné riešenia zabezpečí, že budete môcť nakúpiť a zaplatiť tovar v čase, keď sa vám to hodí.

Záruka vrátenia peňazí


Niektoré on-line obchody poskytujú záruku vrátenia peňazí, čo znamená, že ak sa vám nepáči sejf ktorý ste zakúpili, môžete ho bez akýchkoľvek vysvetlení vrátiť internetovému obchode kde ste ho zakúpili a dostať tak svoje peniaze späť.

Predajná cena našich trezorov je veľmi priaznivá a dovoliť si ich môže naozaj každý.Nejlépe si vyberiete trezor online, bez starostí a zbytočného navštevovanie obchodov. Pre ľahšie výber môžete využiť nášho nástoje pre výber, ktorý Vás navedie do potrebnej kategórie pancierovej trezory, trezory na zbrane, trezory do steny, trezory do podlahy, trezory na kľúče, hotelové trezory, ohňovzdorné trezory ai. Naše trezory sú dostupné s dopravou zdarma po všetkých mestách nielen v Prahe, Brne, Ostrave ale aj v každej menšej dedinke.

Váš SAFFORT

logo