Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom
Návrat na zoznam noviniek

Certifikované trezory na zbrane HUNTER PRO

Certifikované trezory na zbrane HUNTER PRO

NOVINKA - Certifikované trezory na zbrane BRIHARD HUNTER PRO

Vážení klienti,

sme veľmi radi že Vám môžeme predstaviť novinku v ponuke našich internetových obchodov s trezory a to certifikované trezory na zbrane radu BRIHARD HUNTER PRO.

Trezory sú v ponuke ako s kľúčovým zámkom pre 3 a 5 zbraní, tak elektronickým zámkom pre 5 a 6 dlhých zbraní.

BRIHARD HUNTER PRO sú tak najlacnejšie trezory na zbrane s certifikátom na
českom a slovenskom trhu. Certifikovaný zámok je dizajnovo veľmi vydarený a veríme že bude patriť medzi veľmi obľúbené.

Veľmi vydareným trezorom na zbrane je kombinovaný trezor na šesť dlhých zbraní a veľkým úložným priestorom na vybavenie pre lovcov a poľovníkov BRIHARD HUNTER PRE 6 E. Tento trezor má k dispozícii elektronický zámok triedy S1, je možné ho ukotviť k podlahe alebo k stene. Svojou váhou predčí väčšinu kombinovaných trezorov.

V ponuke ďalej nájdete trezor BRIHARD HUNTER PRO 3 s kľúčovým zámkom na štyri dlhé zbrane, trezor je možné ukotviť k podlahe alebo k stene. Veríme že aj tento svoju bytelnost potvrdí svoju kvalitu za krásnu cenu 236 EUR.

Ďalej v ponuke nájdete dve varianty certifikovaných trezorov na zbrane BRIHARD HUNTER PRO 5 s kľúčovým zámkom a BRIHARD HUNTER PRO 5 E s elektronickým certifikovaným zámkom. Tieto trezory na zbrane majú 5 penových úchytiek na zbrane a vnútorné koberček proti poškriabaniu pažby. Trezory BRIHARD HUNTER PRO sú zároveň vybavené vnútornými uzamykateľnými schránkami na kľúč s dvomi klíčky.

Každý s trezorov doručujeme k našim zákazníkom zdarma z nášho skladu v Prahe. Trezory HUNTER PRO nájdete onedlho aj u našich partnerov po celej Českej republike a to ako v internetových obchodoch tak v kamenných predajniach obchodov s vybavením pre lovca a poľovníkov.

Váš SAFFORT