NOVINKA - Certifikované trezory na zbrane BRIHARD HUNTER PRO

Vážení klienti,

sme veľmi radi že Vám môžeme predstaviť novinku v ponuke našich internetových obchodov s trezory a to certifikované trezory na zbrane radu BRIHARD HUNTER PRO.

Trezory sú v ponuke ako s kľúčovým zámkom pre 3 a 5 zbraní, tak elektronickým zámkom pre 5 a 6 dlhých zbraní.

BRIHARD HUNTER PRO sú tak najlacnejšie trezory na zbrane s certifikátom na
českom a slovenskom trhu. Certifikovaný zámok je dizajnovo veľmi vydarený a veríme že bude patriť medzi veľmi obľúbené.

Veľmi vydareným trezorom na zbrane je kombinovaný trezor na šesť dlhých zbraní a veľkým úložným priestorom na vybavenie pre lovcov a poľovníkov BRIHARD HUNTER PRE 6 E. Tento trezor má k dispozícii elektronický zámok triedy S1, je možné ho ukotviť k podlahe alebo k stene. Svojou váhou predčí väčšinu kombinovaných trezorov.

V ponuke ďalej nájdete trezor BRIHARD HUNTER PRO 3 s kľúčovým zámkom na štyri dlhé zbrane, trezor je možné ukotviť k podlahe alebo k stene. Veríme že aj tento svoju bytelnost potvrdí svoju kvalitu za krásnu cenu 236 EUR.

Ďalej v ponuke nájdete dve varianty certifikovaných trezorov na zbrane BRIHARD HUNTER PRO 5 s kľúčovým zámkom a BRIHARD HUNTER PRO 5 E s elektronickým certifikovaným zámkom. Tieto trezory na zbrane majú 5 penových úchytiek na zbrane a vnútorné koberček proti poškriabaniu pažby. Trezory BRIHARD HUNTER PRO sú zároveň vybavené vnútornými uzamykateľnými schránkami na kľúč s dvomi klíčky.

Každý s trezorov doručujeme k našim zákazníkom zdarma z nášho skladu v Prahe. Trezory HUNTER PRO nájdete onedlho aj u našich partnerov po celej Českej republike a to ako v internetových obchodoch tak v kamenných predajniach obchodov s vybavením pre lovca a poľovníkov.

Váš SAFFORT