Depozitné trezory, na čo slúži?

Depozitné trezory sú trezory určené pre vhod hotovosti bez otvorenia trezoru. Bezpečné uloženie zaisťuje buď úzka zdierka či zásuvka. Bez kľúča alebo elektronického kódu sa do trezoru nedostanete.

Depozitná a vhadzovanie trezory

Depozitní a vhozové trezoryDepozitní a vhozové trezory

       

Určený pre vhodenie kľúčov, dokumentov alebo iných cenných predmetov. Tieto trezory majú zásuvku pre otvorenie, v ktorom sú väčšie predmety vhodené. Vložiť predmety možno iba po otvorení zásuvky a zatvorenie po zadaní kódu.

Kde sa depozitné trezory používajú?

Depozitné trezory sa používajú v maloobchodných predajniach, napríklad v umiestnených predajniach, kde potom, čo obchodník zarobil určité množstvo peňazí je zhromaždil z pokladne a vhodil do depozitného trezoru. Predávajúci dokonca nemá ani kľúč ani kód, ten má iba manažér obchodu. Takže v prípade prepadnutia, zlodej nebude schopný rýchlo prijať peniaze. Pokiaľ sa jedná o vysoko kvalitné a drahšie vhadzovanie trezory, tak budú peniaze ochránené aj na oveľa dlhšie obdobie v prípade zadania kódu. Tieto trezory s elektronickými zámkami majú zvyčajne možnosť nastavenia odloženého otvorenia trezoru, tj. Po zadaní kódu zámku, neznamená, že sa zámok okamžite otvorí, ale je možné nastaviť oneskorenie. Znamená to, že aj keď zlodeji prezradíte pravdivý kód po vyhrážanie zbraní, trezor sa ako taký otvorí neskôr.

Depozitná a vhadzovanie trezory

Depozitné trezory so zásuvkami možno použiť v mnohých situáciách. Napríklad ak potrebujete zanechať hotovosť nestrážený a náhle odísť. Napríklad aj v auto požičovniach, pri opustení vozidla po práci, vodiči vkladajú kľúče do bezpečnostných zásuviek, ktoré sa otvoria až ráno, po zadaní kódu manažérom.

Vhozové trezory sú v Slovenskej republike veľmi obľúbené. Najobľúbenejšou značkou, sú Talianske depozitné trezory TECHNOMAX ktoré sú určené pre vhodenie peňazí či cenností. Tieto využívajú najviac menšie a stredné obchodníci a logistické spoločnosti, ktoré zhromažďujú informácie a peniaze po dodaní tovaru.

Predajná cena našich trezorov je veľmi priaznivá a dovoliť si ich môže naozaj každý.Nejlépe si vyberiete trezor online, bez starostí a zbytočného navštevovanie obchodov. Pre ľahšie výber môžete využiť nášho nástoje pre výber, ktorý Vás navedie do potrebnej kategórie pancierovej trezory, trezory na zbrane, trezory do steny, trezory do podlahy, trezory na kľúče, hotelové trezory, ohňovzdorné trezory ai. Naše trezory sú dostupné s dopravou zdarma po všetkých mestách nielen v Prahe, Brne, Ostrave ale aj v každej menšej dedinke.

Váš SAFFORT