Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom
Návrat na zoznam noviniek

Domáce trezory a sejfy Brihard

Domáce trezory a sejfy Brihard

     Domácé trezory Brihard

značka malých sejfov a mini trezorov Brihard, nájdete na Európskom trhu novo. Trezory Brihard sú výrobným artiklom a dieťaťom našej spoločnosti SAFFORT. Na základe spústy požiadaviek od klientov po celom svete na lacné trezory vhodné do domácností, sme sa rozhodli vytvoriť škálu trezorov Brihard.

Malé trezory Brihard sú aktuálne distribuované cez hŕbu partnerov ako v ČR tak v Európe. Trezory Brihard nájdete naozaj všade. Na trhu už skôr šírili fámy ohľadom trezorov Comsafe a iných lacinných trezorov, ktoré bolo údajne možné otvoriť zapomocí "zemiaky" a bežného buchnutie z hornej časti trezoru, pritom sa otvoril elektronický zámok.

Tieto testy nepovažujeme za seriózne. Netvrdíme že na trhu sa neobjavujú chybné produkty, avšak klient musí počítať s tým, že si kupujú necertifikovaný, teda neatestovaný trezor pre domáce použitie na minimálnu hotovosť a né príliš hodnotné cennosti.

Počítajte vždy s tým, že pri nadobudnutí trezoru v cennové hladine od 500, - CZK do 5000, - CZK vždy vyhotovuje trezor, ktorý väčšinou plní certifikáciu Z1, Z2 či S1 európskych smerníc.

Trezory Brihard teda narovinu zaraďujeme medzi trezory necertifikované s veľmi malým stupňom zabezpečenia, avšak slúži práve pre základné účely a pre úschovu menšie hotovosti či cenností. Samotná obsluha je veľmi jednoduchá. Nájdete u nás trezory s elektronickým či kľúčovým zámkom.

Premýšľali ste ako schovať kľúče od drahého auta, peniaze či šperky pred svojimi deťmi či návštevou vášho domova? Práve preto tu trezory Brihard sú.

Nižšie Vám predstavíme jednotlivé trezory:

Brihard Junior - Jedná sa o mini trezor s možnosťou uchytenia v spodnej a zadnej strane trezoru.

Trezor môže byť vyučiť ako pokladnička pre deti či pre tých najmenších položky, ktoré potrebujete bezpečne schovať do skrine či iného menšieho priestoru. Elektronický zámok funguje s dvoma AA batériami (nie sú súčasťou balenia).

Brihard Home grey / blue - Trezor strednej veľkosti s možnosťou uchytenia v spodnej a zadnej strane trezoru.

Trezor vhodný pre uloženie menšie zbrane, hotovosti, šperkov či platobnej karty.

Brihard Family - Trezor stredne väčšie veľkosti s možnosťou uchytenia v spodnej a zadnej strane trezoru.

Trezor vhodný pre uloženie menšie zbrane, hotovosti, šperkov či platobných kariet.

Brihard Laptop - Trezor širších rozmerov s menšou výškou, možnosť uchytenia v spodnej a zadnej strane trezoru.

Trezor vhodný pre uloženie dokumentov, notebooku, šanónov, stredne väčšie strelné zbrane, pištole, hotovosti, šperkov.

Brihard pištoľ / XL - Trezor s kľúčovým zámkom stredne väčších rozmerov s možnosťou uchytenia na spodnej a zadnej strane trezoru.

Trezor vhodný na uloženie strelné zbrane / pištole, munície, šperkov, hotovosti.

Brihard Business - Trezor s kľúčovým zámkom väčších rozmerov / výšky, s možnosťou uchytenia trezoru v spodnej a zadnej strane trezoru.

Trezor s vnútornou policou / Vyberateľná. Vhodné pre uloženie zraneniam / menšieho samopalu, zbrane sa sklápajúci pažbou, nábojov, dokumentov, hotovosti, pokladničiek.

Vyberajte preto starostlivo a s uvážením účelu, pre ktorý bude sejf slúžiť.

Váš SAFFORT