Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom
Návrat na zoznam noviniek

Ověřeno zákazníky- Heureka - SAFFORT získal ocenenie.

Ověřeno zákazníky- Heureka - SAFFORT získal ocenenie.

Ověřeno zákazníky- Heureka - SAFFORT získal ocenenie.

Obchody Saffort.cz a Saffort.sk získaly prestížne ocenenie "Ověřeno zákazníky"
Heureka.cz.

Na Heurece sa naše obchody objavili až pred dvoma mesiacmi a naši klienti okamžite začali používať hodnotenie.
Sme radi, že viac ako 92% našich zákazníkov je spokojných s našimi službami, poradenstvom, tovarom a dopravou.

Rovnako ako všetci spoločnosťi prepravujúca ťažké tovary s väčšími rozmermi môžeme samozrejme naraziť na problém s doručením alebo poškodením tovaru, snažíme sa však tieto nepríjemné zážitky čo najrýchlejšie odstrániť co nejrychleji.

Medzi našich spokojných klientov patria klienti zo Slovenska, ako aj klienti z Českej republiky. Budeme aj naďalej pracovať
na zlepšovanie a získanie pozitívneho hodnotenia našej práce, aby sme dosiahli na Heureke na najvyššej možnej úrovni.


Vylepšite saffort.sk a saffort.sk trezory. Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať a zdieľajte nám svoje skúsenosti s vyhľadávaním trezoru.

Sme vám k dispozícii na čísle 0800 55 55 99 , livechat alebo e-mailu [email protected].

Váš špecialista SAFFORT