Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom
Návrat na zoznam noviniek

Hotelové trezory, sejfy, skrinky

Hotelové trezory, sejfy, skrinky

Hotelové trezory, sejfy, skříňky

 

Hotelové trezory, sejfy, schránky

Ak ste návštevníkov hotelov, veľmi často narazíte na izbách na hotelové sejfy všetkých veľkostí. Je to vždy veľmi príjemné, uschovať svoje cennosti bezpečne i po odchode z izby. Svoje cennosti je potreba schovať pred zamestnancami hotelov, upratovačkami a ďalšími neželanými hosťami. V Slovenskej republike, existuje veľa hotelov, ktorých majitelia chcú inštalovať do svojich izieb hotelovej mini trezory elektronickej či trezory na kľúč.

Ako sa líši trezory hotelové od trezorov bežných?

Po prvé, je dôležité si uvedomiť, že vo väčšine prípadov, trezory v hotelových izbách nie sú nijako zvlášť bezpečné, pretože zvyčajne sú namontované do skrine, odkiaľ môžu byť vytrhnuté. Niekedy sú pripevnené minimálne a ich steny sú tenké. Tieto trezory nie sú ťažké, pretože to je nemožné, umiestniť ťažký trezor do skrine. Je to pochopiteľné, pretože samotný hotel je relatívne bezpečné miesto a trezory v hotelových izbách sú určené pre zaistenie predmetov proti personálu hotela a prípadne malých zlodejov. Hotelový hosť by si nemal myslieť, že môže v hotelovej izbe uchovávať extrémne cenné predmety a hotovosť, ale vždy keď je to možné mať všetko dôležité sebou a v hotelových trezoroch, uchovávať najmä veci ako sú pasy a malá hotovosť či kľúče od vozidla.

Obvyklým typom zámku v hotelových trezoroch, je zámok elektronický, výhody tohto zámku sú:

⦁ ľahké kódovanie s individuálnym kódom - spravidla za účelom uzamknutia sejfu. Je potrebné zavrieť dvere trezoru a zadať vlastný kód, skladajúci sa z niekoľkých symbolov (obvykle medzi 3 a 8); Niekedy máte tiež musíte stlačiť tlačidlo uzamknutia.

⦁ Hotelové trezory, musí mať vždy alternatívny konštantu, s možnosťou meniť kód, alebo náhradný mechanický kľúč. Niekedy sa stáva, že hostia hotela zabudnú, čo zadali za kód a potom personál hotela, napríklad manažér, ktorý je zodpovedný za to, že má odomknúť trezor, použije tzn. Master kód či príslušný bezpečnostný kľúč. Jedná sa o veľmi dôležitú časť, pretože v prípade, že hostia hotela zabudnú kód k trezoru a nie je tam žiadny alternatívny kód / kľúč, tak je tu jediná variant a to otvoriť trezor na tvrdo za pomocou technika, pričom sa samotný trezor väčšinou zničia.

Predajná cena našich trezorov je veľmi priaznivá a dovoliť si ich môže naozaj každý.Nejlépe si vyberiete trezor online, bez starostí a zbytočného navštevovanie obchodov. Pre ľahšie výber môžete využiť nášho nástoje pre výber, ktorý Vás navedie do potrebnej kategórie pancierovej trezory, trezory na zbrane, trezory do steny, trezory do podlahy, trezory na kľúče, hotelové trezory, ohňovzdorné trezory ai. Naše trezory sú dostupné s dopravou zdarma po všetkých mestách nielen v Prahe, Brne, Ostrave ale aj v každej menšej dedinke.

Váš SAFFORT

logo