Trezory, sejfy, boxy a pokladničky pre děti

 

Učiť vaše deti šetriť od raného detstva, je veľmi dôležitou súčasťou ich vývoja a výchovy, ktorá by sa mala stať súčasťou každej rodiny.

Vštepiť deťom bezpečnosť a ochranu majetku považujeme za veľmi dôležitú oblasť.

Ľudia veľmi často otvárajú deťom účty v bankách, kam sporí deťom peniaze, avšak dieťa sa fyzicky s peniazmi stretne až vo veku 15 rokov, kde dostanú platobnú kartu a v 18 rokoch, kde obdržia všetky prístupy k samotnému účtu.

Ďalším variantom sú malé pokladničky ako prasiatka a malé uzamykateľné skrinky, boxy.

Pokladničky, boxy, trezory, spoření pro děti

 

Túto variantu považujeme tiež za veľmi úspešnú a preto si aj u nás tieto pokladničky a boxy môžete pre svojich najmenších vybrať.

Zaobstarať si v dnešnej dobe trezor je veľmi jednoduché ako pre Vás, tak pre vaše príbuzných, rodinu, deti.

Malé domáce sejfy a trezory sú vo veľmi priaznivých cenových hladinách pre každého.

Tie naše si kúpite už od 999, - CZK a to už s elektronickým zámkom!

Naučte preto svoje milované ako použiť malý, domáci trezor a uvidíte, že si ukladanie vreckového, svojich vzácnych malieb a lego figúrok do pokladničiek a trezorov veľmi zamilujú.

Vybrať si u nás môžete v pohodlí Vášho domova v kategórii "Domáce trezory" bez toho, aby ste museli vážiť cestu kamsi do neznáma.

 

Garantujeme 2 ročnú záruku a garanciu návratnosti peňazí v prípade, že nebudete zo tovarom spokojní a to aj s úhradou dopravy späť k nám na sklad.

Všetky trezory nájdete u nás online za skvelú cenu. Naše kancelárie sú umiestnené v Prahe, avšak spolupracujeme s partnermi vo všetkých väčších mestách ako Brno, Bratislava, Košice, Praha,Ostrava, Pardubice, Budějovice, Plzeň ale zároveň aj v každom menšom meste nájdete našich predajcov našich trezorov. Neváhajte preto už a zistite ako jednoduché je za dobrú cenu nakúpiť online a ešte k tomu bezpečne a s dopravou zadarmo až k Vám domov.

 

Váš SAFFORT

logo