Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom
Návrat na zoznam noviniek

Skrinky na kľúče, Trezory na kľúče, Schránky

Skrinky na kľúče, Trezory na kľúče, Schránky

 

 

 

 

 

 

 

 

Trezory, sejfy, boxy a pokladničky pre děti

 

Učiť vaše deti šetriť od raného detstva, je veľmi dôležitou súčasťou ich vývoja a výchovy, ktorá by sa mala stať súčasťou každej rodiny.

Vštepiť deťom bezpečnosť a ochranu majetku považujeme za veľmi dôležitú oblasť.

Ľudia veľmi často otvárajú deťom účty v bankách, kam sporí deťom peniaze, avšak dieťa sa fyzicky s peniazmi stretne až vo veku 15 rokov, kde dostanú platobnú kartu a v 18 rokoch, kde obdržia všetky prístupy k samotnému účtu.

Ďalším variantom sú malé pokladničky ako prasiatka a malé uzamykateľné skrinky, boxy.

Pokladničky, boxy, trezory, spoření pro děti

 

Túto variantu považujeme tiež za veľmi úspešnú a preto si aj u nás tieto pokladničky a boxy môžete pre svojich najmenších vybrať.

Zaobstarať si v dnešnej dobe trezor je veľmi jednoduché ako pre Vás, tak pre vaše príbuzných, rodinu, deti.

Malé domáce sejfy a trezory sú vo veľmi priaznivých cenových hladinách pre každého.

Tie naše si kúpite už od 999, - CZK a to už s elektronickým zámkom!

Naučte preto svoje milované ako použiť malý, domáci trezor a uvidíte, že si ukladanie vreckového, svojich vzácnych malieb a lego figúrok do pokladničiek a trezorov veľmi zamilujú.

Vybrať si u nás môžete v pohodlí Vášho domova v kategórii "Domáce trezory" bez toho, aby ste museli vážiť cestu kamsi do neznáma.

 

Garantujeme 2 ročnú záruku a garanciu návratnosti peňazí v prípade, že nebudete zo tovarom spokojní a to aj s úhradou dopravy späť k nám na sklad.

Všetky trezory nájdete u nás online za skvelú cenu. Naše kancelárie sú umiestnené v Prahe, avšak spolupracujeme s partnermi vo všetkých väčších mestách ako Brno, Bratislava, Košice, Praha,Ostrava, Pardubice, Budějovice, Plzeň ale zároveň aj v každom menšom meste nájdete našich predajcov našich trezorov. Neváhajte preto už a zistite ako jednoduché je za dobrú cenu nakúpiť online a ešte k tomu bezpečne a s dopravou zadarmo až k Vám domov.

 

Váš SAFFORT

logo