Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom
Návrat na zoznam noviniek

Ukotvenie trezoru / sejfu

Ukotvenie trezoru / sejfu

Ukotvení trezoru/sejfu

 

Kotvenie trezorov a sejfů
 
 
Ako experti v obore, si Vám odporúčame ukotviť každý typ trezoru ktorý si od nás kúpite.
 
Máte možnosť zamurovať či ukotviť trezor svojpomocne či využiť profesionálov. Kotvenie či zamurovanie trezoru, sa vždy pohybuje v sumách okolo 50-120 EUR,- za prácu.
 
Odporúčame sa vždy pokúsiť zohnať šikovného rodinného príslušníka ktorý vyvŕta do steny a do steny príslušné otvory, přichystási hmožděnky a dostatočne dlhé skrutky a ukotví trezor sám.
 
Pokiaľ nikto podobný v okolí nie je, samozrejme Vám môžeme niekoho odporučiť.
 
Preto sa nám prosím ozvite a dohodnite sa s nami na našej linke 0800 55 55 99, kde sa Vám budeme snažiť zodpovedať všetky otázky a pomôcť Vám so samotným Veber trezoru a jeho manipuláciou.
 
Všetky trezory nájdete u nás online za skvelú cenu. Naše kancelárie sú umiestnené v Prahe, avšak spolupracujeme s partnermi vo všetkých väčších mestách ako Brno, Ostrava, Pardubice, Budějovice, Plzeň ale zároveň aj v každom menšom meste nájdete našich predajcov našich trezorov. Neváhajte preto už a zistite ako jednoduché je za dobrú cenu nakúpiť online a ešte k tomu bezpečne a s dopravou zadarmo až k Vám domov.

logo