Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom
Návrat na zoznam noviniek

Ohňovzdorné trezory BRIHARD

Ohňovzdorné trezory BRIHARD

Ohňovzdorné trezory BRIHARD

Neváhajte a využite posledné možnosti zakúpiť ohňovzdorné trezory DIPLOMAT v bielom prevedení na saffort.cz a saffort.sk

Trezor Brihard - zľava

Len do konca júna 2017 Vám ponúkame možnosť zakúpenia 1ks trezoru Brihard F51 + zľavu na druhý trezor vo výške 20% rovnakého typu. Potešte svojich známych a rodinu veľmi užitočným ochrancom ich cenností.

Na našich skladoch nájdete už posledné kusy typu Brihard F35, Brihard F66 v bielom prevedení.

Od 1.7.2017 už nájdete Vaše obľúbené ohňovzdorné sejfy BRIHARD v čiernom kabátiku.

Čierna stále patrí u trezorov k tej najobľúbenejšie a preto sme sa rozhodli vyhovieť stovkám požiadaviek našich zákazníkov. Trezory nájdete u všetkých našich distribútorov už v tomto odtieni.

Trezory Brihard

Trezory zmení iba svoj dizajn však budú stále vystupovať pod rovnakými názvami teda:
Brihard F35, Brihard F41, Brihard, F51, Brihard F66 a ďalšie.

Ohňovzdorná izolácia

Trezory disponujú ohňovzdornú výplňou a ohňovzdornou izoláciou po dobu 30min. , 60min a 90min.

Ohňovzdorné sejfy

Tieto typy sejfov sú tak vhodné pre uloženie najmä dokumentov, hotovosti, rodinných fotografií, pasov a iných dokladov. Vnútorný priestor ohňovzdorných trezorov je vďaka ohňovzdorným výstielkám pochopiteľne vždy menší ako priestor vonkajšej, toto je potrebné zdôrazniť. Neodporúčame teda uloženie väčších predmetov.

Trezory BRIHARD fire sú vhodné pre uloženie zbraní a streliva. Vaša munícia bude tak bezpečne uložená podľa zákona o uchovávaní zbraní a munície.