Rottner trezor, Rottner sejfy

O výrobcovi:


Rakúska spoločnosť ROTTNER, ktorá bola založená v roku 1971, sa stala jedným z najvýznamnejších výrobcov bezpečnostných trezorov v Európe. Spoločnosť zdôrazňuje jednotnú politiku a názor na každý z ich produktov, vďaka ktorým sú trezory ROTTNER jedným z najlepších na súčasnom trhu. Výrobca vyrába výrobky, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy v Európskej únii. Zvyšovanie priemyselných štandardov je jedným z kľúčových cieľov ktoré si výrobca Rottner Security dáva ..


Produktový rad
Saffort v súčasnosti ponúka viac ako 200 individuálnych modelov trezorov ROTTNER a úschovných alebo bezpečnostných schránok. Takáto škála produktov znamená, že existuje veľa možností, a veľa otázok s tým spojených. Ponuka je však štylizovaná tak aby ste našli presne to čo potrebujete od Rottner.Sehnat teda protipožiarne a extrémne bezpečný ROTTNER trezor za skvelú cenu online nie je vôbec problém. Nové ponuky na trezory prichádzajú pravidelne, takže pozor na aktualizácie a zľavy! Certifikované a cenovo dostupné trezory od spoločnosti ROTTNER sú sen každého potenciálneho zákazníka. Odporúčame produkty ROTTNER a sme naozaj hrdí, že zastupujeme takú preslávenú a slávnu firmu ako SAFFORT.


Kde kúpiť trezory ROTTNER?


Saffort e-shop je online špecialista u ktorého nájdete celú ponuku od ROTTNER, nákup je jednoduchý z pohodlia vášho domova. V tejto chvíli pracujeme v Prahe ale doručujeme samozrejme trezory po celej ČR a SK.


Ako vybrať pre vás najlepšie trezor od firmy ROTTNER?
Krok 1: Rozhodnite sa, či vám trezor má poslúžiť do domu alebo je určený na podnikanie: tým výrazne skrátite zoznam možných trezorov.

Krok 2: Určite umiestnenia trezoru v miestnosti a budove: ťažké a objemné trezory by nemali stáť uprostred obývačky. Skryte ju v stene, ak je to možné, alebo ich upevnite na zem na osamělejším mieste vášho domova. Pre firmy je pomerne jednoduché používať skladovacie priestory alebo klenby kancelárií.


Krok 3: Uistite sa, že vopred budete vedieť, čo bude vo vnútri: ak potrebujete iba uložiť niekoľko kľúče a dokumenty nejdějte všetko a kúpa najväčší trezor. Existujú produkty, ktoré sú vhodné pre vaše potreby. Avšak, je celkom chytré získať trochu väčší bezpečné, než by ste si mali kúpiť na prvom mieste.


Krok 4: Nebojte sa opýtať a preskúmať: náš "nástroj pre bezpečný a jednoduchý výber" pomôže vyselektovať čo potrebujete. Môžete tiež položiť otázky priamo prostredníctvom kontaktov uvedených na našich stránkach!

Medzi najstarší a najväčší výrobca trezorov patria bez pochybností trezorov rakúskej továrne Rottner security. Náš rakúsky partner je jedným z najväčších v EÚ a preto aj naše obchody uzavreli pred dvoma rokmi spoluprácu s touto značkou. Trezory Rottner nájdete takmer na všetkých konkurenčných webových a predajných miestach.

Rádi vám doporučujeme ty nejprodávanější trezory Rottner s rozdelením do kategórií ich využitia.
Rottner trezor na zbraně s certifikátom

Medzi najprodávanější trezory na zbraně s certifikátom patria bez pochybností trezory na 5 zbraní. V ponuke nájdete trezor MONTANA-5 s váhou 44 kg, vnútorná schránka na pištoľ a náboje a držiaky na 5 dlhých zbraní. Cena trezoru MONTANA-5 je pak krásnych 289,89 €

Ďalším veľmi obľúbeným trezorom splňujúcim zákony je GUNTRONIC 5 EL s možnosťou uloženia piatich dlhých zbraní, s hmotnosťou 41 kg a certifikáciami v kategórii Z2. Cena opäť prijateľná a až 289,99 €.

Medzi novinky na našich trhoch patrí trezor na päť zbraní v netradične u Rottneru šedej farby YUKON 5. Tento trezor má hmotnosť 45kg a možnosť uloženia pištole alebo nábojov do vnútornej schránky. Trezor je možné ukotvit do podlahy alebo do zdi. Trezor patrí v ceně 245 € k najlacnejším certifikovaným trezorom na 5 zbraní v ČR a SR, ak máme záujem o kvalitnejšie trezory.

Rottner nábytkové trezory

U trezorov Rottner vás radi priamo vedieme na certifikované poklady SAMOA, tieto bezpečnostné záchody sú certifikované v 0. bezpečnostnej triede a patria medzi bežné bezpečnostné trezory.

Medzi Ohnivzdorné nábytkové trezory patria trezory Rottner Sydney. Tieto trezory disponujú certifikátom proti požáru do 60 min. Na našom e-schopech saffort.cz a saffort.sk nájdete hneď v niekoľkých veľkostiach. Stejně tak rad ohňovzdorných trezorov Rottner Firechamp, ktoré sú kombináciou bezpečnostného trezoru spolu s ohňovzdornou vložkou do 30 min. požiaru.

Rottner Power Safe

Bez pochyby k najobľúbenejším a najčastejšie obstaraným trezorom Rottner patria do rady PowerSafe. Tieto trezory sú znova kombinované s trezorom všetkých veľkostí a hlavne s ohňovzdornou výstelkou. Všetky zámky sú certifikované podľa európskych smerníc. Trezor nájdete vždy s elektronickým zámkom ako kľúčovým zámkom.

Trezorů Rottner je skutočne veľká škála a preto v prípade vašich otázok týkajúcich sa vyšších tried nábytkových trezorov alebo archívnych skriniek nás neváhejte kontaktovať, všetko spoločne preberáme a vyvyslíme tu najlepšiu variantu práve pre vás.