Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom
Návrat na zoznam noviniek

Rottner trezor, Rottner sejfy

Rottner trezor, Rottner sejfy

Rottner trezor, Rottner sejfy

O výrobcovi:


Rakúska spoločnosť ROTTNER, ktorá bola založená v roku 1971, sa stala jedným z najvýznamnejších výrobcov bezpečnostných trezorov v Európe. Spoločnosť zdôrazňuje jednotnú politiku a názor na každý z ich produktov, vďaka ktorým sú trezory ROTTNER jedným z najlepších na súčasnom trhu. Výrobca vyrába výrobky, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy v Európskej únii. Zvyšovanie priemyselných štandardov je jedným z kľúčových cieľov ktoré si výrobca Rottner Security dáva ..


Produktový rad
Saffort v súčasnosti ponúka viac ako 200 individuálnych modelov trezorov ROTTNER a úschovných alebo bezpečnostných schránok. Takáto škála produktov znamená, že existuje veľa možností, a veľa otázok s tým spojených. Ponuka je však štylizovaná tak aby ste našli presne to čo potrebujete od Rottner.Sehnat teda protipožiarne a extrémne bezpečný ROTTNER trezor za skvelú cenu online nie je vôbec problém. Nové ponuky na trezory prichádzajú pravidelne, takže pozor na aktualizácie a zľavy! Certifikované a cenovo dostupné trezory od spoločnosti ROTTNER sú sen každého potenciálneho zákazníka. Odporúčame produkty ROTTNER a sme naozaj hrdí, že zastupujeme takú preslávenú a slávnu firmu ako SAFFORT.


Kde kúpiť trezory ROTTNER?


Saffort e-shop je online špecialista u ktorého nájdete celú ponuku od ROTTNER, nákup je jednoduchý z pohodlia vášho domova. V tejto chvíli pracujeme v Prahe ale doručujeme samozrejme trezory po celej ČR a SK.


Ako vybrať pre vás najlepšie trezor od firmy ROTTNER?
Krok 1: Rozhodnite sa, či vám trezor má poslúžiť do domu alebo je určený na podnikanie: tým výrazne skrátite zoznam možných trezorov.

Krok 2: Určite umiestnenia trezoru v miestnosti a budove: ťažké a objemné trezory by nemali stáť uprostred obývačky. Skryte ju v stene, ak je to možné, alebo ich upevnite na zem na osamělejším mieste vášho domova. Pre firmy je pomerne jednoduché používať skladovacie priestory alebo klenby kancelárií.


Krok 3: Uistite sa, že vopred budete vedieť, čo bude vo vnútri: ak potrebujete iba uložiť niekoľko kľúče a dokumenty nejdějte všetko a kúpa najväčší trezor. Existujú produkty, ktoré sú vhodné pre vaše potreby. Avšak, je celkom chytré získať trochu väčší bezpečné, než by ste si mali kúpiť na prvom mieste.


Krok 4: Nebojte sa opýtať a preskúmať: náš "nástroj pre bezpečný a jednoduchý výber" pomôže vyselektovať čo potrebujete. Môžete tiež položiť otázky priamo prostredníctvom kontaktov uvedených na našich stránkach!

Medzi najstarší a najväčší výrobca trezorov patria bez pochybností trezorov rakúskej továrne Rottner security. Náš rakúsky partner je jedným z najväčších v EÚ a preto aj naše obchody uzavreli pred dvoma rokmi spoluprácu s touto značkou. Trezory Rottner nájdete takmer na všetkých konkurenčných webových a predajných miestach.

Rádi vám doporučujeme ty nejprodávanější trezory Rottner s rozdelením do kategórií ich využitia.
Rottner trezor na zbraně s certifikátom

Medzi najprodávanější trezory na zbraně s certifikátom patria bez pochybností trezory na 5 zbraní. V ponuke nájdete trezor MONTANA-5 s váhou 44 kg, vnútorná schránka na pištoľ a náboje a držiaky na 5 dlhých zbraní. Cena trezoru MONTANA-5 je pak krásnych 289,89 €

Ďalším veľmi obľúbeným trezorom splňujúcim zákony je GUNTRONIC 5 EL s možnosťou uloženia piatich dlhých zbraní, s hmotnosťou 41 kg a certifikáciami v kategórii Z2. Cena opäť prijateľná a až 289,99 €.

Medzi novinky na našich trhoch patrí trezor na päť zbraní v netradične u Rottneru šedej farby YUKON 5. Tento trezor má hmotnosť 45kg a možnosť uloženia pištole alebo nábojov do vnútornej schránky. Trezor je možné ukotvit do podlahy alebo do zdi. Trezor patrí v ceně 245 € k najlacnejším certifikovaným trezorom na 5 zbraní v ČR a SR, ak máme záujem o kvalitnejšie trezory.

Rottner nábytkové trezory

U trezorov Rottner vás radi priamo vedieme na certifikované poklady SAMOA, tieto bezpečnostné záchody sú certifikované v 0. bezpečnostnej triede a patria medzi bežné bezpečnostné trezory.

Medzi Ohnivzdorné nábytkové trezory patria trezory Rottner Sydney. Tieto trezory disponujú certifikátom proti požáru do 60 min. Na našom e-schopech saffort.cz a saffort.sk nájdete hneď v niekoľkých veľkostiach. Stejně tak rad ohňovzdorných trezorov Rottner Firechamp, ktoré sú kombináciou bezpečnostného trezoru spolu s ohňovzdornou vložkou do 30 min. požiaru.

Rottner Power Safe

Bez pochyby k najobľúbenejším a najčastejšie obstaraným trezorom Rottner patria do rady PowerSafe. Tieto trezory sú znova kombinované s trezorom všetkých veľkostí a hlavne s ohňovzdornou výstelkou. Všetky zámky sú certifikované podľa európskych smerníc. Trezor nájdete vždy s elektronickým zámkom ako kľúčovým zámkom.

Trezorů Rottner je skutočne veľká škála a preto v prípade vašich otázok týkajúcich sa vyšších tried nábytkových trezorov alebo archívnych skriniek nás neváhejte kontaktovať, všetko spoločne preberáme a vyvyslíme tu najlepšiu variantu práve pre vás.