Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom
Návrat na zoznam noviniek

Nové v ponuke trezory a sejfy SAFETRONICS

Nové v ponuke trezory a sejfy SAFETRONICS

Trezory SAFETRONICS novo v ponuke SAFFORT.CZ

 

Od apríla 2016 u nás nájdete to najlepšie z ponuky Českého výrobcu SAFETRONICS!

Všetky trezory boli testované v ČR či CZ a spĺňajú tak požadované smernice na uchovávanie krátkych či dlhých zbraní a drahých cenností.

Využite preto skvelé ponuky dopravy zdarma a vybavte svoju domácnosť krásnym kúskom Slovenského zabezpečovacieho systému Safetronics.

Safetronics ponúka všetky typy trezorov či už trezory do bánk, sejfy do kancelárií, sejfy do firiem. Proste vybavenie do väčších aj menších inštitúcií.

Všetky trezory sú certifikované podľa európskej smernice STN EN 1143-1 a testované u českej spoločnosti Trezortest, s.r.o.

U Safetronics nájdete trezory v bezpečnostných triedach 0., I., II., III. a IV.,.

U trezorov a skríň na zbrane sa stretnete s certifikátmi S1 a Z2, všetky certifikáty sú prikladané spoločne s trezorom.

Všetky trezory nájdete u nás online za skvelú cenu. Naše kancelárie sú umiestnené v Prahe, avšak spolupracujeme s partnermi vo všetkých väčších mestách ako Brno, Ostrava, Pardubice, Budějovice, Plzeň ale zároveň aj v každom menšom meste nájdete našich predajcov našich trezorov. Neváhajte preto už a zistite ako jednoduché je za dobrú cenu nakúpiť online a ešte k tomu bezpečne a s dopravou zadarmo až k Vám domov.

 

Váš SAFFORT