Sejfy, Trezory a Skrine na zbrane

Sejfy, Trezory a Skříně na zbraně

 

Potrebujete trezor na zbrane? Viete kde začať s výberom?

Po prvé, mali by ste uvažovať, či nie je potrebné zabezpečiť vaše zbrane pred ostatnými členmi svojej rodiny. V takom prípade by ste mali zvoliť väčšie bezpečie. Bezpečné = veľké ako skriňa; omyl to bohužiaľ nestačí. Z trezorov na dlhé alebo krátke zbrane sa stáva nielen miesto skladovania zbraní, ale klenotov, rodinných fotografií, peňazí a dokladov a to pretože sú nehorľavé.

Obvykle výrobca trezorov udáva, koľko zbraní sa môže uchovávať v sejfe; Preto by ste mali tiež venovať pozornosť počtu a dĺžke vašich zbraní. Napríklad v prípade, že zbrane sú s optickým zameriavačom, môže byť takmer nemožné viacero týchto zbraní umiestniť v počte udávaným výrobcem.Je potrebné počítať o štvrtinu menším priestorom ako udáva výrobca.

Zdá sa, že všetky trezory sú si veľmi podobné, ale ich ceny sú výrazne odlišné. Niekedy sa cena líši dokonca niekoľkokrát. Dôvod je veľmi jednoduchý: lacné trezory predávané v ČR nespĺňajú požiadavky Slovenskej republiky pre trezory navrhnuté tak, aby zbrane, napríklad so stenou s hrúbkou 2 mm (3 mm je minimálna hrúbka pod regulačné požiadavky) dokázali ochrániť vašu domácnosť. Tieto trezory sú nielen nevhodné, nie sú v súlade so zákonmi, ale tiež nie sú bezpečné. zákonov, Podľa zákona nie je dovolené držať zbrane v týchto trezoroch a nezabezpečujú bezpečí ani pred zlodejmi dokonca ani pred deťmi. V roku 2010 v Nemecku boli posilnené predovšetkým pravidlá pre ukladanie zbrane po incidente, keď dieťa v ranom veku vzalo zbraň uloženú nevhodne a zastrelilo svojho brata. Ľudia by teda mali kupovať trezory, ktoré predídu týmto katastrofám.

Je potrebné venovať pozornosť hmotnosti trezoru pre zbrane, pretože váha indikuje množstvo kovu v trezore priamo. Samozrejme, že hmotnosť má vplyv na bezpečnosť trezoru, ale aj pri výrobe a jeho testovanie. Trezory s certifikátmi sú testované za prísnych požiadaviek. Pri experimentoch profesionálny špecialisti otvárajú trezory za pomocou páčidla, vrtákov a ďalších nástrojov. Trezory musí vydržať pokusy po určitú dobu. Ak je trezor otvorený skôr ako stanovuje výrobca, trezor atestáciou a certifikáciou neprejde. Vysoko kvalitné trezory na zbrane predávané v SK sú certifikované podľa noriem EN14550 a EN 1143-1.

Ďalším dôvodom pre rôzne ceny podobných trezorov, môže byť ten, že drahšie trezory majú samohasiace výplň, alebo dokonca sú certifikované ako odolné trezory proti požiaru. V prípade požiaru tieto druhy trezorov zabezpečí váš majetok, ktorý sa nachádza vo vnútri v bezpečí pred zničením v dôsledku pôsobenia tepla po dobu stanovenú výrobcom.

Ďalšia vec, ktorá určuje cenu trezorov je ich spracovanie, spôsob, akým sú maľované a koľkokrát sú natreté. Existuje zbraňový trezor s drevenou úpravou a tie, ktoré sú vyrobené zo skla, ktoré sú veľmi obľúbené medzi lovcami, ktorí sa na svoje zbrane veľmi radi neustále pozerajú.

Ak budete umiestňovať trezor vo vlhkom, nevykurovanom mieste, mali by ste sa postarať o dodatočné opatrenia proti vlhkosti, ktoré môžu spôsobiť koróziu a pleseň, ktoré môžu poškodiť vaše uložené predmety. Existuje niekoľko riešení. Po prvé, môžete inštalovať malý ohrievač, ktorý môžete pripojiť cez dutinu zo strany výrobcu.

Je vhodné, aby ste sa uistili, či uložené veci nie sú vlhké, napríklad zbrane po love, pred vložením do trezoru, ktorý môže tiež pomôcť chrániť vaše bezpečie pred vlhkosťou. Je tiež vhodné, aby stál trezor na vyvýšenom mieste, kvôli vykúrenie či povodniam.

Je potrebné starostlivo zvážiť pred kúpou zbraňového trezoru, či ak bude dostatočne veľký pre všetky vaše zbrane a strelivo, tu sa nesmie šetriť, pretože vám bude slúžiť niekoľko rokov.

Odborníci v našom obchode www.saffort.sk, vám pomôžu vybrať trezor, ktorý vyhovuje vašim potrebám najlepšie tak, aby predaj z našej strany nebol len jednorázovou záležitosťou ale partnerstvom.

Nájdete u nás trezory na krátke zbrane, zbraňové trezory v akcii, sejfy na dve zbrane, krátke zbrane, na dlhé zbrane.

Predajná cena našich trezorov je veľmi priaznivá a dovoliť si ich môže naozaj každý.Nejlépe si vyberiete trezor online, bez starostí a zbytočného navštevovanie obchodov. Pre ľahšie výber môžete využiť nášho nástoje pre výber, ktorý Vás navedie do potrebnej kategórie pancierovej trezory, trezory na zbrane, trezory do steny, trezory do podlahy, trezory na kľúče, hotelové trezory, ohňovzdorné trezory ai. Naše trezory sú dostupné s dopravou zdarma po všetkých mestách nielen v Prahe, Brne, Ostrave ale aj v každej menšej dedinke.

Váš SAFFORT