Sťahovanie trezorov, manipulácia s trezory, doprava trezorov

Veľmi zásadnou otázkou pri nákupe trezorov je, ako trezor dostať domov. Áno manipulácia s trezorom môže hrať veľkú úlohu pri výbere. SAFFORT avšak tieto otázky rieši za Vás!

Váha trezorov

Váhu trezorov je potrebné riešiť v prípade, že chcete umiestniť trezor na poschodie s nespevnenú podlahou či na novo položenú plávajúcu podlahu, ktorá by väčšiu váhu tiež nemusela vydržať. Treba podotknúť, že tu riešime trezory nad 100 kg. Všetky menšie váhy musí akákoľvek podlaha zniesť. V prípade trezorov nad 100 kg sa odporúčame zamyslieť nad tým, či ak bude stáť trezor na betóne či staré drevenej podlahe ktorá by váhu trezoru nemusela zniesť.

Ako ďalšia otázka ktorú si veľa klientovi pokladá je čo, keď sa budem sťahovať, to bude peňazí za prepravu trezoru a vysťahovanie trezoru von z baráku. Áno je to veľmi zásadná otázka. Veľký ťažký trezor si ľudia kupujú väčšinou v prípade, že sú už zabývaní a plánujú v dome či byte zostať veľa rokov.

Manipulácia s trezory

Volá nám veľa klientov a vyhľadáva trezory na zbrane s nízkou váhou. Áno máme také v ponuke a to Rottner GUN-1 s 8 kg, Rottner GUN-5 sa 16 kg a Rottner GUN-5 EL sa 16 kg, avšak je potrebné povedať, že sa jedná o "plechové skrine". Majitelia zbraní si ich však zaobstarávajú práve kvôli možnosti sa skrini kedykoľvek manipulovať do budúcnosti a vďaka tomu že sú skrine dosť často umiestnené práve na pôdach s nespevnenú podlahou.

Manipulácia s ťažšími trezory môže byť problémová, avšak nie nemožná, v dnešnej dobe existuje veľa vozíkov automatických, s ktorými sa takmer nenadriete. Nie je potrebné mať taký vozík, doma, dajú sa veľmi jednoducho zapožičať u rôznych firiem po ČR a SK.

My Vám trezory nad 370€ s DPH vynesieme až na miesto určenia a to zadarmo!

Doprava trezorov

SAFFORT poskytuje všetkým svojim klientom dopravu zadarmo na všetky typy lacných sejfov aj ťažkých trezorov. Dopravou myslíme všetky menšie dedinky či veľké mestá, na tom nezáleží. Nerozlišujeme tak, či ak má trezor 1 kg alebo 1000 kg, ani či ak stojí 10€ alebo 3700€. Sme proste fér voči svojim zákazníkom a snažíme sa týmto krokom vychádzať v ústrety na úkor našich obchodných marží, pretože spokojný klient je pre nás to najzásadnejšie!

V otázkach dopravy, manipulácie či sťahovaní trezorov nás neváhajte kontaktovať a my Vám všetko radi vysvetlíme.