Trezor se zámkom na odlačok prsta. Biometrickým zámkom Burg Wächter

Konečne môžeme povedať že na českej i slovenský trhy konečne dorazili zámky s kvalitným biometrický zámkom k trezorom.


Na trhoch sa už vyskytovali trezory aj sejfy na odlačkok prsta s biometrickým zámkom, avšak jednalo sa o nekvalitný, necertifikované zámky, ktoré disponovali väčšinou "certifikovaným" elektronickým zámkom a odtlačok prsta slúžil skôr ako pozlátko idúce v stopách pokroku.


U týchto sejfov na odlačok prsta sa väčšinou obdržal platný certifikát "dodatočný" elektronický zámok a biometrický zámok bol väčšinou len na parádu.

Dnešná doba smart phone technológie a domových zámkov, kde sa zámky na odtlačok prsta,  biometrické zámky využívajú už pomerne dlho, však vyžaduje vývoj aj v oblasti trezorovej techniky a preto dorazili na naše trhy Trezory na odlačok prsta,  biometrické zámky továrne Burg Wächter.

Trezory na odlačok prsta, biometrické zámky  nie sú viazané len na jedného používateľa, ale môže ich ovládať až 24 užívateľov. Trezory je možné otvárať buď za pomocou odtlačku či za pomocou elektronického zámku. Samozrejme rýchlejšie a pohodlnejšie vždy bude odtlačok prsta. Dosť klientov však samotnému biometrickému zámku nebude dôverovať. Všetko funguje v podstate na rovnakej báze ako u chytrých telefónov, až na to že mobilný telefón je viazaný na jedného používateľa.

Certifikovaný biometrický zámok je zatiaľ dostupný iba u trezorov vyšších bezpečnostných tried a v cenách od  2.200 EUR.

Všetky trezory podliehajú certifikáciám: Zámok triedy B, homologovaný podľa VdS a certifikované podľa ECB.S podľa EN 1300.

Trezory so zámkom na odtlačok prsta tak považujeme za krok dopredu a za nás určite schvaľujeme.
Dúfame, že Vám veľmi skoro ponúkneme aj trezory s odtlačkom prsta v nižších cennových hladinách.Nyní pre Vás máme pripravené 3 modely v kombinácii elektronický zámok + biometrický zámok.

V prípade že by ste hľadali menšie prevedenie či lacnejšie prevedenie trezoru s biometrickým zámkom, prosíme kontaktujte nás na našej linke 800 55 55 99 či e-mailu info@saffort.sk. Náš partner Bürg Wachter je veľmi flexibilný a spoločne tak neleznete riešenie pre Vašu firmu či domácnosť.

O výrobcovi

Burg Wachter započal svoje dielo už v 19. storočí, bezpečnostné trezory BURG-Wachter majú za sebou silnú históriu a vybudovali si veľmi silné zázemie na Európskych trhoch. Ochranná známka Nemecké kvality, rodinná tradícia so skúsenosťami a informáciami prenášanými z generácie na generáciu pracujúci v synchronizácii s firemnou filozofiou. Vďaka týmto vlastnostiam sa spoločnosť Burg-Wächter stala silným partnerom v oblastni zabezpečenia. Bezpečnostné trezory BURG-Wachter kombinujú to najlepšie z oboch svetov - najmodernejšie inovácie a know-how, ktoré ide ruka v ruke s modernými doplnkami a bezpečnosťou.

Výrobná linka

BURG-Wachter vyrába a poskytuje takmer všetko v oblasti zabezpečenia:
Zámky, Alarmy, Trezory, Sejfy, Trezorové dvere.

Typy trezorov BURG-Wachter

Veľké trezory na dokumenty a pokladne. Ohňovzdorné trezory.
Malé peňažné trezory a trezory na dokumenty
Všetky výrobky, ktoré predávame, sú vybavené elektronickými zámkami.
Položky uložené vnútri môžu byť poistené podľa zákona.

Sú skutočnými profesionálmi v oblasti a my sme radi, že zastupujeme ich značku.

Kde kúpiť trezory BURG-Wachter?

V súčasnej dobe si môžete zakúpiť svoje produkty na internetovom obchode Saffort. Nové trezory na predaj sú k dispozícii, aby ste k okamžitému dodaniu. Väčšina trezorov z BURG-Wachter je silne zosilnená, mimoriadne bezpečná a protipožiarne a je vybavená elektronickými zámkami. Výrobky špičkovej kvality predávame za rozumnú cenu, keď vezmeme do úvahy výhody a pozitívne vlastnosti, ktoré BURG-Wachter poskytuje.
Tieto produkty môžeme dodať do Prahy, Bratislavy, Trnavy, Plzne, Ostravy, Prešova a ďalších miest miest a každé ďalšie dediny či mesta.

Ako si vybrať najlepší trezor od firmy BURG-Wachter?

Po prvé, každý produkt má podrobný opis teda nájsť presné špecifikácie nie je problém. K dispozícii je filter ktorý vám vyselektuje len to, čo hľadáte. Ak si nie ste istí čo kúpiť radšej volajte či píšte naším špecialistom aby ste dostali presne to, čo hľadáte.

Odporúčania od našich špecialistov

Ak hľadáte vysoko kvalitný a certifikovaný trezor, BURG-Wachter je jednou z najlepších možností na trhu. Elektronické zámky, zabudované do každého produktu, sú oveľa bezpečnejšie ako ich mechanické náprotivky, takže máte okamžité bezpečnostné výhody oproti iným produktom. Materiál z ktorých sa trezory Burg vyrábajú sú bezkonkurenčné. Trezory sú robustné, silné a odolné proti požáru.Celkově sú postavené tak, aby vydržali nátlak zlodejov a silný požiar.

Väčšina produktov tohto výrobcu, ktoré predáva Saffort, môže byť namontovaná takmer kdekoľvek. Veľké trezory sú ťažké ale aj tak je nutné ich kotviť. Schovávajte trezory do stien, šatníkových skríň a pivníc! Nevystavujte trezory na obdiv okolia.

Váš SAFFORT