Trezor s biometrickým zámkom Burg Wächter (zámok na odtlačok prsta)

Konečne môžeme povedať že na českej i slovenský trhy konečne dorazili zámky s kvalitným biometrický zámkom k trezorom.


Na trhoch sa už vyskytovali trezory aj sejfy s biometrickým zámkom, avšak jednalo sa o nekvalitný, necertifikované zámky, ktoré disponovali väčšinou "certifikovaným" elektronickým zámkom a odtlačok prsta slúžil skôr ako pozlátko idúce v stopách pokroku.


U týchto sejfov väčšinou obdržal platný certifikát "dodatočný" elektronický zámok a biometrický zámok bol väčšinou len na parádu.

Dnešná doba smart phone technológie a domových zámkov, kde sa biometrické zámky využívajú už pomerne dlho, však vyžaduje vývoj aj v oblasti trezorovej techniky a preto dorazili na naše trhy biometrické zámky továrne Burg Wächter.

Biometrické zámky nie sú viazané len na jedného používateľa, ale môže ich ovládať až 24 užívateľov. Trezory je možné otvárať buď za pomocou odtlačku či za pomocou elektronického zámku. Samozrejme rýchlejšie a pohodlnejšie vždy bude odtlačok prsta. Dosť klientov však samotnému biometrickému zámku nebude dôverovať. Všetko funguje v podstate na rovnakej báze ako u chytrých telefónov, až na to že mobilný telefón je viazaný na jedného používateľa.

.

Certifikovaný biometrický zámok je zatiaľ dostupný iba u trezorov vyšších bezpečnostných tried a v cenách od  2.200 EUR.

Všetky trezory podliehajú certifikáciám: Zámok triedy B, homologovaný podľa VdS a certifikované podľa ECB.S podľa EN 1300.

Trezory so zámkom na odtlačok prsta tak považujeme za krok dopredu a za nás určite schvaľujeme.
Dúfame, že Vám veľmi skoro ponúkneme aj trezory s odtlačkom prsta v nižších cennových hladinách.Nyní pre Vás máme pripravené 3 modely v kombinácii elektronický zámok + biometrický zámok.

V prípade že by ste hľadali menšie prevedenie či lacnejšie prevedenie trezoru s biometrickým zámkom, prosíme kontaktujte nás na našej linke 800 900 789 či e-mailu info@saffort.cz. Náš partner Bürg Wachter je veľmi flexibilný a spoločne tak neleznete riešenie pre Vašu firmu či domácnosť.