Trezory Bratislava

Unikátna história, atraktívne pamiatky, bohatý kultúrny život, vynikajúca miestna gastronómia, kvalitné víno a moderné nákupné cvaly robia Bratislavu ideálnym miestom pre mestskú turistiku. Výnimočná história, lákavé spomienky, živý kultúrny život, vynikajúca miestna gastronómia a kvalitné vína, ako aj moderné nákupné cvaly robia z Bratislavy ideálne miesto pre krátkodobý pobyt. Mesto s bohatou históriou a modernou prítomnosťou.

Aj keď v Bratislave nepredávame trezory  v kamenom obchodě, môžete si kúpiť trezory online na internetovom obchode Saffort za rozumnú cenu a my ich doručíme do vášho domu. Snažíme sa doručiť trezory čo najbližšie k vašim domovom alebo firmám a predávať ich za prijateľné ceny. Naši prepravcovia sú štandardne vybavené rudlikom. V e-shope Saffort nájdete bezpečné nábytkové trezory pre domácnosti, kancelárie, hotely a ďalšie za veľmi výhodnú cenu. Spoločnosť Saffort poskytuje trezory od prevádzkovateľov ako: talianska továreň Techonomax s elektronickým zámkom a certifikátom S1, Rottner, Valberg a Mottura. Ak ste majiteľom poľovníckych zbrani, rozhodne nechcete, aby sa k nim dostali vaše děti. Všetky typy trezorov a trezorov na zbrane by mali byť doma každý, kto vlastní dokonca aj jeden kúsok krátkych alebo dlhých zbraní. Je potrebné zaistiť obe vaše zbrane proti krádeži a najdôležitejšie zabezpečiť bezpečnosť vašej rodiny a najmä zvedavých detí. Naše trezory spĺňajú zákonné podmienky a certifikáty na ukladanie dlhých a krátkych zbraní a munície. Bezpečne môžete kúpi z domova online na e-shope bez jediného kroku do obchodu. Saffort poskytuje trezory od prevádzkovateľov ako: Hartmann Tresore, HomeSafe, Safe-Liktor, Valberg, Technomax, BRIHARD, T-SAFE, Konsmetal a Rottner. Naše obchody nájdete v prípade že zadáte do vyhľadávania Trezory Bratislava, Trezory v Bratislave, alebo Bratislava trezory, vo všetkých prípadoch nájdete naše internetové obchody Saffort.cz, Saffort.sk či Saffortszef.hu


Trestná štatistika v Bratislave


V roku 2015 bola miera zlodejov a vlámania pre Slovensko 35,5 prípadov na 100 000 obyvateľov. Napriek tomu, že v posledných rokoch došlo k výraznému kolísaniu vlámania a domácností v SR, jeho tendencia klesala v období rokov 2006 - 2015, ktoré sa skončilo na 35,5 prípadov na 100 000 obyvateľov v roku 2015.
Počas jara a leta roku 2016 získaly orgány činné v trestnom konaní zvýšené množstvo hlásení, ktoré naznačovali nárast výskytu obytných vlámaní a zahŕňali niekoľko okupovaných obydlí. Je to relatívne nový trend, pretože vklady v okupovaných obydliach sú zvyčajne vzácne v Bratislave. Takisto došlo k niekoľkým prípadom zlodejov, ktorí získali prístup do obytných parkovacích garáží a následne sa rozpadli do skladovacích jednotiek a vozidiel.

Váš SAFFORT