Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom
Návrat na zoznam noviniek

Trezory Bratislava

Trezory Bratislava

Trezory Bratislava

Unikátna história, atraktívne pamiatky, bohatý kultúrny život, vynikajúca miestna gastronómia, kvalitné víno a moderné nákupné cvaly robia Bratislavu ideálnym miestom pre mestskú turistiku. Výnimočná história, lákavé spomienky, živý kultúrny život, vynikajúca miestna gastronómia a kvalitné vína, ako aj moderné nákupné cvaly robia z Bratislavy ideálne miesto pre krátkodobý pobyt. Mesto s bohatou históriou a modernou prítomnosťou.

Aj keď v Bratislave nepredávame trezory  v kamenom obchodě, môžete si kúpiť trezory online na internetovom obchode Saffort za rozumnú cenu a my ich doručíme do vášho domu. Snažíme sa doručiť trezory čo najbližšie k vašim domovom alebo firmám a predávať ich za prijateľné ceny. Naši prepravcovia sú štandardne vybavené rudlikom. V e-shope Saffort nájdete bezpečné nábytkové trezory pre domácnosti, kancelárie, hotely a ďalšie za veľmi výhodnú cenu. Spoločnosť Saffort poskytuje trezory od prevádzkovateľov ako: talianska továreň Techonomax s elektronickým zámkom a certifikátom S1, Rottner, Valberg a Mottura. Ak ste majiteľom poľovníckych zbrani, rozhodne nechcete, aby sa k nim dostali vaše děti. Všetky typy trezorov a trezorov na zbrane by mali byť doma každý, kto vlastní dokonca aj jeden kúsok krátkych alebo dlhých zbraní. Je potrebné zaistiť obe vaše zbrane proti krádeži a najdôležitejšie zabezpečiť bezpečnosť vašej rodiny a najmä zvedavých detí. Naše trezory spĺňajú zákonné podmienky a certifikáty na ukladanie dlhých a krátkych zbraní a munície. Bezpečne môžete kúpi z domova online na e-shope bez jediného kroku do obchodu. Saffort poskytuje trezory od prevádzkovateľov ako: Hartmann Tresore, HomeSafe, Safe-Liktor, Valberg, Technomax, BRIHARD, T-SAFE, Konsmetal a Rottner. Naše obchody nájdete v prípade že zadáte do vyhľadávania Trezory Bratislava, Trezory v Bratislave, alebo Bratislava trezory, vo všetkých prípadoch nájdete naše internetové obchody Saffort.cz, Saffort.sk či Saffortszef.hu


Trestná štatistika v Bratislave


V roku 2015 bola miera zlodejov a vlámania pre Slovensko 35,5 prípadov na 100 000 obyvateľov. Napriek tomu, že v posledných rokoch došlo k výraznému kolísaniu vlámania a domácností v SR, jeho tendencia klesala v období rokov 2006 - 2015, ktoré sa skončilo na 35,5 prípadov na 100 000 obyvateľov v roku 2015.
Počas jara a leta roku 2016 získaly orgány činné v trestnom konaní zvýšené množstvo hlásení, ktoré naznačovali nárast výskytu obytných vlámaní a zahŕňali niekoľko okupovaných obydlí. Je to relatívne nový trend, pretože vklady v okupovaných obydliach sú zvyčajne vzácne v Bratislave. Takisto došlo k niekoľkým prípadom zlodejov, ktorí získali prístup do obytných parkovacích garáží a následne sa rozpadli do skladovacích jednotiek a vozidiel.

Váš SAFFORT