Trezory Košice


Mesto Košice, druhé najväčšie mesto na Slovensku, sa nachádza vo východnej časti Slovenska, neďaleko hraníc s Maďarskom (20 km), Ukrajinou (80 km) a Poľskom (90 km). Jeho výhodná poloha sa v minulosti stala dôležitým bodom obchodných ciest v Košiciach, dnes je to kľúčová hospodárska aglomerácia, ale aj križovatka dopravných trás, ku ktorej prispieva železničný uzol a medzinárodné letisko.


Aj keď v Košiciach nepredávame trezory, môžete si kúpiť trezory online na internetovom obchode Saffort za rozumnú cenu a my ich doručíme do vášho domu, v takom prípade dodáme trezory v Ostrave. Snažíme sa udržať trezory čo najbližšie k vašim domovom alebo firmám a predávať ich za prijateľné ceny. Naši nosiče sú štandardne vybavené panvou. V e-shope Safffort nájdete bezpečné nábytkové trezory pre domácnosti, kancelárie, hotely a ďalšie za veľmi výhodnú cenu. Spoločnosť Saffort poskytuje trezory od prevádzkovateľov ako: talianska továreň Techonomax s elektronickým zámkom a certifikátom S1, Rottner, Valberg a Mottura. Ak ste majiteľom vás poľovníckych rifflov, rozhodne nechcete, aby sa vaše deti dostali k nim. Všetky typy trezorov a trezorov na zbrane by mali byť doma každý, kto vlastní dokonca aj jeden kúsok krátkych alebo dlhých zbraní. Je potrebné zaistiť obe vaše zbrane proti krádeži a najdôležitejšie zabezpečiť bezpečnosť vašej rodiny a najmä zvedavých detí. Naše trezory spĺňajú zákonné podmienky a certifikáty na ukladanie dlhých a krátkych zbraní a streliva a ako trezorové domčeky, naše trezory na zbrane by sa dali dodať aj v Ostrave. Bezpečné bezpečne môžete kúpiť bezpečne z domova online bez jediného kroku do obchodu. Saffort poskytuje trezory od prevádzkovateľov ako: Hartmann Tresore, HomeSafe, Safe-Liktor, Valberg, Technomax, BRIHARD, T-SAFE, Konsmetal a Rottner.


Naše obchody nájdete v prípade že zadáte do vyhľadávania Trezory Košice, Trezory v Košiciach, alebo Košice trezory, vo všetkých prípadoch nájdete naše internetové obchody Saffort.cz, Saffort.sk či Saffortszef.hu


Trestná štatistika v Košiciach


V roku 2015 bola miera zlodejov a vlámania pre Slovensko 35,5 prípadov na 100 000 obyvateľov. Napriek tomu, že v posledných rokoch v SR došlo k výraznému kolísaniu vloupania a krádeže Slovenska, mala tendenciu klesať v období rokov 2006 - 2015, ktoré skončilo v roku 2015 na 35,5 prípadov na 100 000 obyvateľov
Index kriminality v Košiciach ako počet zločinov na 100 000 celkových obyvateľov za obdobie rokov 2017-2018 r. je veľmi nízka (29), pravdepodobnosť domovej vlámania a ukradnuté veci je tiež veľmi nízka (25) spolu s majetkovou trestnou činnosťou, ktorá je tiež veľmi.

Váš SAFFORT