Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom
Návrat na zoznam noviniek

Trezory na zákazku

Trezory na zákazku

Trezory na zákazku

Nie je to všeobecne známe, ale áno aj trezor si môžete nechať zostaviť na vaše želanie, rovnako tak i zvoliť farebné prevedenie či nechať trezor polepiť vašimi obľúbenými motívmi.

Zákazkové trezory ponúkame na Saffort.cz a Saffort.sk tiež a to konkrétne od dvoch významných tovární.

Zákazkové trezory

Medzi špecialistu na zákazkové trezory patrí spoločnosť LIKTOR. Jedná sa o Maďarskú továreň, ktorá sa špecializuje na luxusné zbraňové trezory. Tieto zbraňové skrine patria medzi najkrajšie a najlepšie spracované trezory v Európe. Zbraňové trezory Liktor sú výhradne vyrábané z kvalitného masívu. Rezbárske práce vykonané na samotných trezoroch sú rovnako tak úchvatné. Detaily, ktoré tieto trezory ponúka, doplní skvele napríklad chaty, kostoly, zruby a domy dizajnované do dreva.

Zákazkové trezory na zbrane

U zbraňových trezorov je možné si zvoliť aj farebné prevedenie podkladu z kože. Všetko je šité ručne! Je možné zvoliť farbu podsvietenia aj farbu chrómovanie úchytiek a samotných držiakov na zbrane. Všetky zbraňové trezory Liktor disponujú tvrdeným certifikovaným nepriestrelným sklom. Doprava, inštalácia vždy zadarmo! Záruka 2 roky! Neváhajte sa preto poradiť priamo s odborníkmi na saffort.sk.

Bezpečnostné skrine na zákazku

Špecialistom nie tak cez dizajn ako cez zákazkovú výrobu je česká továreň T-SAFE. Trezory továrne T-SAFE sú na trhu už veľmi dlho a stali sa jedným z popredných predajcov i výrobcov trezorov. Továreň sústredí predaj trezorov primárne v Slovenskej republike a to práve preto, aby mohla vyhovieť individuálnym požiadavkám či väčším zákazkám štátnych inštitúcií, bánk i fyzických osôb. Trezory T-SAFE síce nepatrí medzi najlacnejšie, ale je nutné povedať, že trezor si nekupujete každý mesiac a preto je treba za kvalitu zaplatiť. T-SAFE používa u svojich trezorov predovšetkým zámky nemeckého výrobcu MAUER, čo dáva trezorom práve tú bezpečnosť, čo od trezorov každý očakáva. V ponuke má továreň aj hŕbu skríň na zbrane a zbraňových trezorov.

Všetky zbraňové trezory tejto značky sú certifikované a spĺňajú 15 RU a disponujú zámkom triedy "A". Akékoľvek individuálne úpravy, čo je počet políc, výška, šírka, hĺbka, typ zámku a počet dier na ukotvenie môžete dopredu prediskutovať s nami na Saffort.cz. Ak premýšľate nad tým, že zákazková výroba bude drahá, nie je tomu tak, napríklad police navyše Vás vyjde od 11,- € do 18,- €, všetko záleží na type a bezpečnostnej triede trezoru.