Trezory na zákazku

Nie je to všeobecne známe, ale áno aj trezor si môžete nechať zostaviť na vaše želanie, rovnako tak i zvoliť farebné prevedenie či nechať trezor polepiť vašimi obľúbenými motívmi.

Zákazkové trezory ponúkame na Saffort.cz a Saffort.sk tiež a to konkrétne od dvoch významných tovární.

Zákazkové trezory

Medzi špecialistu na zákazkové trezory patrí spoločnosť LIKTOR. Jedná sa o Maďarskú továreň, ktorá sa špecializuje na luxusné zbraňové trezory. Tieto zbraňové skrine patria medzi najkrajšie a najlepšie spracované trezory v Európe. Zbraňové trezory Liktor sú výhradne vyrábané z kvalitného masívu. Rezbárske práce vykonané na samotných trezoroch sú rovnako tak úchvatné. Detaily, ktoré tieto trezory ponúka, doplní skvele napríklad chaty, kostoly, zruby a domy dizajnované do dreva.

Zákazkové trezory na zbrane

U zbraňových trezorov je možné si zvoliť aj farebné prevedenie podkladu z kože. Všetko je šité ručne! Je možné zvoliť farbu podsvietenia aj farbu chrómovanie úchytiek a samotných držiakov na zbrane. Všetky zbraňové trezory Liktor disponujú tvrdeným certifikovaným nepriestrelným sklom. Doprava, inštalácia vždy zadarmo! Záruka 2 roky! Neváhajte sa preto poradiť priamo s odborníkmi na saffort.sk.

Bezpečnostné skrine na zákazku

Špecialistom nie tak cez dizajn ako cez zákazkovú výrobu je česká továreň T-SAFE. Trezory továrne T-SAFE sú na trhu už veľmi dlho a stali sa jedným z popredných predajcov i výrobcov trezorov. Továreň sústredí predaj trezorov primárne v Slovenskej republike a to práve preto, aby mohla vyhovieť individuálnym požiadavkám či väčším zákazkám štátnych inštitúcií, bánk i fyzických osôb. Trezory T-SAFE síce nepatrí medzi najlacnejšie, ale je nutné povedať, že trezor si nekupujete každý mesiac a preto je treba za kvalitu zaplatiť. T-SAFE používa u svojich trezorov predovšetkým zámky nemeckého výrobcu MAUER, čo dáva trezorom práve tú bezpečnosť, čo od trezorov každý očakáva. V ponuke má továreň aj hŕbu skríň na zbrane a zbraňových trezorov.

Všetky zbraňové trezory tejto značky sú certifikované a spĺňajú 15 RU a disponujú zámkom triedy "A". Akékoľvek individuálne úpravy, čo je počet políc, výška, šírka, hĺbka, typ zámku a počet dier na ukotvenie môžete dopredu prediskutovať s nami na Saffort.cz. Ak premýšľate nad tým, že zákazková výroba bude drahá, nie je tomu tak, napríklad police navyše Vás vyjde od 11,- € do 18,- €, všetko záleží na type a bezpečnostnej triede trezoru.