Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom

Trezory Nitra

Trezory Nitra

Trezory Nitra

 

Staroveká Nitra je nielen najstarším mestom na Slovensku, ale aj významným hospodárskym centrom západného Slovenska, sídlom dvoch univerzít a centrom poľnohospodárskeho vzdelávania a výskumu. Nitra (82 661 obyvateľov) je piatym najväčším mestom na Slovensku. Je to moderné mesto s bohatou kultúrnou pamiatkou (Divadelná Nitra, Nitrianska hudobná jar, Celoslovenské hodžové slávnosti) a obchodný život (medzinárodná poľnohospodárska výstava Agrokomplex a niekoľko ďalších veľtrhov na Chren.


Aj keď v Nitre nepredávame trezory, môžete si kúpiť trezory online na internetovom obchode Saffort za rozumnú cenu a my ich doručíme do vášho domu. Snažíme sa udržať trezory čo najbližšie k vašim domovom alebo firmám a predávať ich za prijateľné ceny. Naši nosiče sú štandardne vybavené panvou. V e-shope Safffort nájdete bezpečné nábytkové trezory pre domácnosti, kancelárie, hotely a ďalšie za veľmi výhodnú cenu. Spoločnosť Saffort poskytuje trezory od prevádzkovateľov ako: talianska továreň Techonomax s elektronickým zámkom a certifikátom S1, Rottner, Valberg a Mottura. Ak ste majiteľom vás poľovníckych rifflov, rozhodne nechcete, aby sa vaše deti dostali k nim. Všetky typy trezorov a trezorov na zbrane by mali byť doma každý, kto vlastní dokonca aj jeden kúsok krátkych alebo dlhých zbraní. Je potrebné zaistiť obe vaše zbrane proti krádeži a najdôležitejšie zabezpečiť bezpečnosť vašej rodiny a najmä zvedavých detí. Naše trezory spĺňajú zákonné podmienky a certifikáty na ukladanie dlhých a krátkych zbraní a streliva a ako trezorové domčeky, naše trezory na zbrane by sa dali dodať aj v Nitre. Bezpečné bezpečne môžete kúpiť bezpečne z domova online bez jediného kroku do obchodu. Saffort poskytuje trezory od prevádzkovateľov ako: Hartmann Tresore, HomeSafe, Safe-Liktor, Valberg, Technomax, BRIHARD, T-SAFE, Konsmetal a Rottner.


Naše obchody nájdete v prípade že zadáte do vyhľadávania Trezory Nitra,Trezory v Nitre, alebo Nitra trezory, vo všetkých prípadoch nájdete naše internetové obchody Saffort.cz, Saffort.sk či Saffortszef.hu


Trestná štatistika na Slovensku a v Nitre


V roku 2015 bola miera zlodejov a vlámania pre Slovensko 35,5 prípadov na 100 000 obyvateľov. Napriek tomu, že v posledných rokoch v SR došlo k výraznému kolísaniu vloupania a krádeže Slovenska, mala tendenciu klesať v období rokov 2006 - 2015, ktoré skončilo v roku 2015 na 35,5 prípadov na 100 000 obyvateľov
V posledných rokoch sa zvýšila úroveň kriminality. Počas chôdze sa môžete cítiť veľmi bezpečne. Osamelé prechádzky v noci môžu byť nebezpečné. Ak nevyvolávate nebezpečnú situáciu, šanca na lúpež v Nitre je nízka
Index kriminality v Košiciach ako počet zločinov na 100 000 celkových obyvateľov za obdobie rokov 2017-2018 r. je nízka (40), pravdepodobnosť domovej vlámania a ukradnuté veci je tiež nízka (43), hoci majetkový trestný čin je mierny (50).

Váš SAFFORT