BRIHARD trezory                     

O výrobcovi

značka malých sejfov a mini trezorov Brihard, nájdete na Európskom trhu novo. Trezory Brihard sú výrobným artiklom a dieťaťom našej spoločnosti SAFFORT. Na základe spústy požiadaviek od klientov po celom svete na lacné trezory vhodné do domácností, sme sa rozhodli vytvoriť škálu trezorov Brihard.

Malé trezory Brihard sú aktuálne distribuované cez hŕbu partnerov tak v SR tak v Európe. Trezory Brihard nájdete naozaj všade. Na trhu už skôr kolovali zvesti ohľadom trezorov Comsafe a iných lacinných trezorov, ktoré bolo údajne možné otvoriť zapomocí "zemiaky" a bežného buchnutie z hornej časti trezoru, pritom sa otvoril elektronický zámok.

Tieto testy nepovažujeme za seriózne. Netvrdíme že na trhu sa neobjavujú chybné produkty, avšak klient musí počítať s tým, že si kupujú necertifikovaný, teda neatestovaný trezor pre domáce použitie na minimálnu hotovosť a né príliš hodnotné cennosti.

Trezory Brihard teda narovinu zaraďujeme medzi trezory necertifikované s veľmi malým stupňom zabezpečenia, avšak slúži práve pre základné účely a pre úschovu menšie hotovosti či cenností. Samotná obsluha je veľmi jednoduchá. Nájdete u nás trezory s elektronickým či kľúčovým zámkom.

Premýšľali ste ako schovať kľúče od drahého auta, peniaze či šperky pred svojimi deťmi či návštevou vášho domova? Práve preto tu trezory Brihard sú.

                      

 

                                                                    

 

Kde koupit trezory Brihard?
V současné době si můžete zakoupit své produkty na internetovém obchodě Saffort. Nové trezory na prodej jsou k dispozici k okamžité dodávce. Většina trezorů z BRIHARD je bezpečná a vybavena elektronickými zámky. Výrobky špičkové kvality prodáváme za rozumnou cenu, pokud vezmeme v úvahu výhody a pozitivní vlastnosti, které BRIHARD poskytují.
Tyto produkty můžeme dodat do Prahy, Bratislavy, Trnavy, Plzně, Ostravy, Prešova a dalších měst a dalších vesnic či měst.

Jak si vybrat nejlepší trezor od firmy BRIHARD?
Za prvé, každý produkt má podrobný popis tedy najít přesné specifikace není problém. K dispozici je filtr, který vám vyselektuje jen co hledáte. Pokud si nejste jisti co koupit, volejte si nebo piště naším specialistům, abyste dostali přesně to, co hledáte.

 

 

                                                                                                                       

 

Výrobná linka
BRIHARD  trezory vyrába a poskytuje takmer všetko v oblasti zabezpečenia:
teda trezory domáci, vysoké, malé sejfy.

Odporúčania od našich špecialistov

Ak hľadáte vysoko kvalitný a certifikovaný trezor, BRIHARD  je jednou z najlepších možností na trhu. Elektronické zámky, zabudované do každého produktu, sú oveľa bezpečnejšie ako ich mechanické náprotivky, takže máte okamžité bezpečnostné výhody oproti iným produktom. Materiál z ktorých sa trezory BRIHARD vyrábajú sú bezkonkurenčné. Trezory sú kvalitne spracované. Celkovo sú postavené tak, aby vydržali nátlak zlodejov.

Väčšina produktov tohto výrobcu, ktoré predáva Saffort, môže byť namontovaná takmer kdekoľvek. Veľké trezory sú ťažké ale aj tak je nutné ich kotviť. Schovávajte trezory do stien, šatníkových skríň a pivníc! Nevystavujte trezory na obdiv okolia.

 

Váš SAFFORT

 

logo