Trezory do steny a podlahy

 

Veľmi obľúbeným typom trezoru, sú trezory do steny či podlahy. Tieto typy trezorov, sú určené na zamurovanie do steny, nezáleží na materiáli. Tieto typy trezorov majú menej chránené bočné steny.

U trezorov do steny nie je treba riešiť hrúbku bočných stien, najdôležitejšie je totiž iba predná stena teda dvierka. Dvierka u týchto typov sejfov sú totiž jediné ktoré sú vidieť. Bočné steny sú chránené samotnou múrov.

Zvyčajne dosahuje vnútorná hrúbka dverí trezorov do steny až 60mm. Vonkajšia doska dverí je vyrobená z kvalitnej ocele so šírkou 6 mm. Zámok je chránený mangonovo oceľovou platňou s motýlikovým zámkom. Existuje hneď niekoľko variantov zámkov a to kľúčový, elektronický a kombinačný zámok.

Trezory na zamurovanie môžete kúpiť od tých najmenších veľkostí až po trezory pri rozmeroch 45cm. Je vždy potrebné zvážiť hrúbku steny, veci ktoré budete do sejfov umiestňovať a samotné umiestnenie trezoru.

V trezoroch do steny sa odporúčajú uchovávať veci ako hotovosť, šperky, hodinky, flash disky ai.

Ďalším veľmi obľúbeným typom trezoru na zamurovanie je trezor do podlahy. Jedná sa o typ sejfu, ktorý je považovaný za najbezpečnejší variant pred zlodejmi. Zlodej málokedy počíta s tým, že máte svoje cennosti schované pod podlahou.

Predajná cena týchto typov trezorov je veľmi priaznivá a dovoliť si ich môže naozaj každý.Nejlépe si vyberiete trezor online, bez starostí a zbytočného navštevovanie obchodov. Naše trezory sú dostupné s dopravou zdarma po všetkých mestách nielen v Prahe, Brne, Ostrave ale aj v každej menšej dedinke.

 

Váš SAFFORT

logo