Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom
Návrat na zoznam noviniek

Vodotesné a ohňovzdorné trezory SENTRYSAFE

Vodotesné a ohňovzdorné trezory SENTRYSAFE

Vodotesné trezory a ohňovzdorné trezory SentrySafe

V dnešnej dobe je bohužiaľ potrebné chrániť sa nielen pred krádežami, ktorých je každoročne viac a viac, ale zároveň je potrebné sa chrániť aj proti živelným pohromám čo sú požiare a povodne.

Protipožiarne trezory

Protipožiarnych trezorov ponúkame obrovskú škálu na našich e-shopoch saffort.cz a saffort.sk, avšak nie veľa z nich sú kombinácie trezorov proti povodniam a zároveň trezory proti požiaru.

Americká spoločnosť SentrySafe založená už v roku 1930 v USA, ktorá je distribuovaná cez sklady rakúskej továrne Rottner však túto kombináciu ponúka!

Trezory SentrySafe

Všetky trezory SentrySafe sú testované podľa amerických noriem UL a zároveň sú vďaka silným čapom veľmi dobre chránené proti vlámaniu. Sejfy tak vyzerajú aj sú veľmi robustné!

Trezory s USB

Trezory ponúka i externé pripojenie cez USB konektor, konkrétne typy SFW123GTF a QE5541. Možno tak pripojiť váš laptop či iné zariadenie skrz zavretý trezor či nechať dobiť energiu laptope vnútri trezoru.

Trezory FIREBIRD

Medzi veľmi obľúbené patria trezory SentrySafe FIREBIRD, ktoré svojou veľkosťou a úložným priestorom ponúka všetko potrebné. Ceny u kombinácia vodotesných a ohňovzdorných trezorov sú veľmi príjemné a všetky sa tak pohybujú v priemere okolo 15.000, - Sk s DPH.

Našim klientom tak poskytujeme 100% garanciu na tieto výrobky spolu s 2 ročnou zárukou. Dostupnosť týchto trezorov sa pohybuje od 5 do 20 dní. Doprava je vždy zadarmo!

O výrobcovi

SentrySafe je jedným z najproduktívnejších a najznámejších výrobcov trezorov, ktoré ponúkajú bezpečnostné a ohňovzdorné úložné pre dokumenty a ďalšie cenné predmety. Spoločnosť SentrySafe, ktorá bola založená v roku 1930, získala veľa skúseností. Dokonalá skúsenosť s predajom a ponukou širokého sortimentu výrobkov po celú dobu 20. a 21. storočia. Zdá sa, že spoločnosť nespomaľuje a bude stále vyrábať trezory s rovnakým zápalom, aký mala pred takmer 100 rokmi. Sejfy SentrySafe sa snaží poskytnúť svojim majiteľom pokoj a ochranu miesta, kde žijú a pracujú.

 

Kde kúpiť trezory SentrySafe?
V súčasnej dobe si môžete zakúpiť svoje produkty na internetovom obchode Saffort. Nové trezory na predaj sú k dispozícii, aby ste k okamžitému dodaniu. Väčšina trezorov od SentrySafe je silne zosilnená, mimoriadne bezpečná a protipožiarne a je vybavená elektronickými zámkami. Výrobky špičkovej kvality predávame za rozumnú cenu, keď vezmeme do úvahy výhody a pozitívne vlastnosti, ktoré SentrySafe poskytuje.
Tieto produkty môžeme dodať do Prahy, Bratislavy, Trnavy, Plzne, Ostravy, Prešova a ďalších miest miest a každé ďalšie dediny či mesta.

Ako si vybrať najlepší trezor od firmy SentrySafe?
Po prvé, každý produkt má podrobný opis teda nájsť presné špecifikácie nie je problém. K dispozícii je filter ktorý vám vyselektuje len to, čo hľadáte. Ak si nie ste istí čo kúpiť radšej volajte či píšte naším špecialistom aby ste dostali presne to, čo hľadáte.


Odporúčania od našich špecialistov
Ak hľadáte vysoko kvalitný a certifikovaný, vodotesný trezor, SentrySafe je jednou z najlepších možností na trhu. Elektronické zámky, zabudované do každého produktu, sú oveľa bezpečnejšie ako ich mechanické náprotivky, takže máte okamžité bezpečnostné výhody oproti iným produktom. Materiál z ktorých sa trezory SentrySafe vyrábajú sú bezkonkurenčné. Trezory sú robustné, silné a odolné proti požáru.Celkově sú postavené tak, aby vydržali nátlak zlodejov a silný požiar.

Väčšina produktov tohto výrobcu, ktoré predáva Saffort, môže byť namontovaná takmer kdekoľvek. Veľké trezory sú ťažké ale aj tak je nutné ich kotviť. Schovávajte trezory do stien, šatníkových skríň a pivníc! Nevystavujte trezory na obdiv okolia.

Váš SAFFORT