Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom
Návrat na zoznam noviniek

10 výhod pre majiteľov trezorov

10 výhod pre majiteľov trezorov

10 výhod pro majitele trezorů

10 Výhod pre majiteľa trezoru a sejfov

Pri prieskume, ktorý vykonal SAFFORT s klientmi všetkých vekových skupín bolo zistené, že deväť z desiatich opýtaných ľudí nemá akokoľvek zabezpečené svoje cennosti. Avšak, po podrobnom vysvetlenie o výhodách zabezpečenia, sa viac ako polovica opýtaných ľudí zhodla, že by chcela rada svoj majetok zabezpečila pomocou trezoru, alarmu či bezpečnostného zámku.

1. V prípade požiaru

Tu je veľmi vysoké riziko straty cenností, dokumentov alebo iných cenných predmetov pri vzniku požiaru. Ohňovzdorné trezory sú navrhnuté tak, aby zabránili požiaru, dymu a vode či pene, ktorá sa používa na hasenie požiaru.

2. V prípade povodní

Peniaze, fotografie či disky môžu byť zničení pri záplavách.Naše vodotesné trezory Vám tento problém vyrieši.

3. Výhodné umiestnenie

Mnoho ľudí sa stretáva s problémom, že veľmi často hľadajú svoje cennosti, ktoré majú rozstrkány po celom dome či byte. Trezor sa stáva vhodným miestom pre uloženie dokumentov, peňazí, zbraní a ďalších predmetov. Vďaka sejfu, tak môžete mať všetky dôležité veci na jednom mieste.

4. Zabezpečená domácnosť či kanceláriu

Ak zdieľate svoj byt s viacerými ľuďmi, alebo máte veľkú rodinu a chcete, aby sa zabránilo prístupu vaším cennostiam, dokumentom, zbraniam alebo iným predmetom, trezor vám pomôže zaistiť ich bezpečnosť.

5. Hotovosť

Mnoho z nás držia väčšinu svojej hotovosti doma vďaka nedôvere v bankový sektor či nutnosť mať hotovosť vždy po ruke. Ovšem tu sú prípady, keď ľudia držia doma naozaj obrovské hodnoty a v prípade krádeže tak prichádza o všetko.

6. Poistenie


Nezabudnite, že poistenie domácnosti a jeho následnú výplatu ovplyvňuje aj fakt, ak máte doma trezor či nemáte.

7. Počítače


V dnešnej dobe, keď ľudia uchovávajú všetky svoje údaje na diskoch, počítačoch, mobiloch, cd, je potreba uvažovať o trezoru vo veľkosti, kam je možné umiestniť aj Vás notebook pre prípad krádeže či požiaru.

8. Cena

Ceny trezorov klesli v poslednom desaťročí na hranicu, kedy si trezor môže dovoliť naozaj každý.
Za veľmi prijateľné ceny, si zaobstaráte všetky typy trezorov.

9. Strach

Môže sa stať že aj v prípade že máte domov zabezpečený alarmom či bezpečnostnou službou, Vás môže pochytiť myšlienka, že vlastne nie ste zabezpečení tak, ako by ste si predstavovali.
Zaobstarať si kvalitné trezor, tak môže všetky vaše obavy o vaše cennosti vyriešiť.

10. Zlodeji, krádeže

Posledný bod, avšak ten najdôležitejší je krádež. V prípade že sa stretnete s zlodejom amatérom, vo väčšine prípadov odíde s nepořízenou.V prípade že sa stretnete s profesionálom, ktorý bude mať všetky potrebné zariadenia, veľmi mu stížíte a predĺžite prácu tým, že vyberiete trezor s kvalitným zámkom vo vyššej bezpečnostnej triede a dostatočne hrubými dverami proti vŕtanie. Aj tak ale bude trvať otvorenie trezoru trvať zlodeji mnoho hodín. Mnoho ľudí rieši zabezpečenie trezorom až potom, čo sú vykradnutí. Prečo na toto nemyslieť dopredu? U nás na saffort.cz si vyberiete pre vás najvýhodnejšie a najlepšie trezor.

Predajná cena našich trezorov je veľmi priaznivá a dovoliť si ich môže naozaj každý.Nejlépe si vyberiete trezor online, bez starostí a zbytočného navštevovanie obchodov. Pre ľahšie výber môžete využiť nášho nástoje pre výber, ktorý Vás navedie do potrebnej kategórie pancierovej trezory, trezory na zbrane, trezory do steny, trezory do podlahy, trezory na kľúče, hotelové trezory, ohňovzdorné trezory ai. Naše trezory sú dostupné s dopravou zdarma po všetkých mestách nielen v Prahe, Brne, Ostrave ale aj v každej menšej dedinke.


Váš SAFFORT