Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom
Návrat na zoznam noviniek

Zľavy na trezory

Zľavy na trezory

Zľavy na trezory

Vážení klienti, dovoľujeme si Vám predstaviť trezory v akcii na našich e-shopoch Saffort.cz a Saffort.sk.

Zľavy na trezory vytvárame na základe aktuálnych situácií a požiadavkách od klientov. Naši špecialisti pripravujem všetko svedomito a v takom rozsahu aby naša ponuka zaujala skutočne každého klient hľadajúceho trezor či domáce sejf.

Najväčší dopyt je po zbraňových trezoroch a preto aj naša ponuka sa sústredí primárne na zbraňové trezory najpredávanejších značiek európskeho trhu.

Bezpečnostné trezory

Sme špecialisti na bezpečnostné a ohňovzdorné trezory všetkých európskych aj slovenských bezpečnostných tried a preto uplatňujeme zľavy práve aj na tieto obľúbené typy trezorov.

Neváhajte si vybrať aj zo sejfov v akcii. Malé sejfy do každej domácnosti, dielne či kancelárie sú naozaj za bezkonkurenčné ceny na trhu.

Trezory Brihard Home a Brihard Family

Ako príklad Vám môžeme dať malý trezor s kľúčovým zámkom Brihard Home Pistol či jeho väčšieho brata Brihard Family Key (bývalý Brihard Pistol XL), ktoré sú jedny z najpredávanejších typov sejfov na európskych trhoch. Malých domácich sejfov s predá na stovky kusov mesačne a to len v českej a slovenský republike. Vybrať si môžete z elektronických či kľúčových sejfov.

Trezory Protector

Z robustnejších tried domácich sejfov Vám odporúčame sejfy skupiny Protector, tieto sejfy sú naším novým produktom a už teraz si prerazili cestu na výslnie. Váha, teda robustnosť ocele verzus cena sú neporovnateľné!

Trezory KONSMETAL

Z triedy bezpečnostných, teda certifikovaných trezorov v bezpečnostnej triede minimálne Z2, Z3 či S1 a iných vyšších tried si Vám dovoľujeme odporučiť trezory Poľskej továrne KONSMETAL ktorá pôsobí na trhoch s trezory už 30 rokov a ich trezory patrí medzi najobľúbenejšie medzi bankovými ústavmi. Toto naznačuje to, že trezory sú bezpečné! Odporúčame rad trezorov SL / 67 či SL / 45 v bielom prevedení. Práve na tieto trezory sa vzťahuje akcia!

Trezory na zbrane

Z triedy zbraňových trezorov sa potom vzťahuje akcia a veľmi príjemná zľava na trezory českej továrne T-SAFE a to konkrétne SZ 3 M 10, čo je krásny a pevný trezor na 10 dlhých zbraní!

Ako ďalšie potom opäť trezor s elektronickým zámkom na 10 dlhých zbraní KONSMETAL MLB150S / 6 E či s kľúčovým zámkom, kombinovaný trezor na 6 zbraní KONSMETAL MLB150D / 6.

Zľava

Ak máte záujem o množstevnú zľavu, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť, radi sa dohodneme na konkrétnych cenách.