Zlodej a ich náradie


Ak žijete v odľahlej oblasti alebo sa vaše nehnuteľnosť nachádza v izolovanom mieste, zlodeji majú možnosť používať ťažké nástroje. Na týchto odľahlých miestach, je bohužiaľ možné použiť všetko vaše vybavenie ktoré nájdu v stodolách či chatkch preto, aby sa vlámali do vášho domu či chalupu a pri najhoršom použili náradia preto, aby s ním znehodnotili Váš sejf či trezor. Všetku výrobcovia robia v zásade všetko preto, aby ich trezory vyzerali čo najlepšie, krásne sa leskli a pôsobili celistvo a zahladenie, v podstate sa jedná o to, že leštené a zahladzovanie okraje tak strácajú svoje sily a stávajú sa miestom kadiaľ sa zlodej môže ľahšie dostať do trezoru.

Zloději a jejich nářadí

Lupiči sa môže podariť zničiť kĺby trezoru a dostať sa tak do trezoru, hŕbu trezorov majú svoju vlastnú uzamykateľnú schránku, skrinku, kam doporučujem zamykať veci najcennejšie. Zlodej sa môže snažiť použitý aj vrtáky k navŕtanie zadných, bočných strán, ktoré sú u trezorov väčšinou najtenšie, dobrá správa je tá, že si tým veľmi nepomôžu. Budú sa snažiť použiť, brúsky, vrtáky, kladivá, skrutkovače a jiné.Nicméně, tieto nástroje majú veľkú nevýhodu - robia veľký hluk, keď sú používané. Rezanie trezoru s brúskou alebo pílou pravdepodobne spôsobí tak veľký hluk, že aj najvzdialenejšie susedia si uvedomia že sa niečo deje. Väčšinou majú veľký prehľad o tom či ste alebo nie ste prítomný na chalupe.


Avšak, ak nemáte žiadne susedov v okolí, zlodeji môžu robiť svoju špinavú prácu ticho. Z tohto dôvodu nenechávajte trezor na vzdialenom mieste. Oblúkový zvárací horák môže byť použitý na zadnej alebo bočnej strany trezoru. Avšak, v prípade, že je bezpečne vyrobený z nehorľavých materiálov, strávil by lupič pri horáku najmenej týždeň 3hodiny.
Bezpečnostné dvere lacných zbraňových trezorov síce splní funkciu schovanie zbraní pred deťmi a hostí ktoré mohlo napadnú sa hrať s vašimi zbraňami, ovšem nie je príliž ťažké do nich vniknúť klasickým páčidlom, počas né príliš dlhej doby.
Ako posledný vec musíme opäť spomenúť prichytenie trezorov či sejfu k podlahe a najlepšie aj k stene.

Zloději a jejich nářadí

Trezor ktorý nebude pripevnený, môže byť odtiahnutý a naložený na dodávku, zlodej si trezor po tej otvorí v pokoji pri sebe v dielni. Myslite preto na všetko čo je potrebné ešte pred tým než sa to naozaj reálne stane.

Všetky trezory nájdete u nás online za skvelú cenu. Naše kancelárie sú umiestnené v Prahe, avšak spolupracujeme s partnermi vo všetkých väčších mestách ako Brno, Ostrava, Pardubice, Budějovice, Plzeň ale zároveň aj v každom menšom meste nájdete našich predajcov našich trezorov. Neváhajte preto už a zistite ako jednoduché je za dobrú cenu nakúpiť online a ešte k tomu bezpečne a s dopravou zadarmo až k Vám domov.


Váš SAFFORT