Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom

O nás

Na stránke SAFFORT môžete nájsť trezory od rôznych výrobcov, tie najlepšie nájdete práve u nás. Domnievame sa, že potenciálny zákazník by mal mať možnosť porovnať všetky možné ponuky na jednej webovej stránke. Tým skôr, že na stránke SAFFORT sú trezory od rôznych výrobcov porovnávané na základe rovnakej šablóny a rovnakých kritérií. To znamená, že môžete porovnávať trezory, ktoré sa Vám páčili najviac, podľa rovnakých relevantných parametrov na jednom mieste.

Našou spoločnosť začala svoju činnosť dňa 4.6.1998. Prvý trezor bol predaný viac než pred 16 rokmi. Svoje dlhoročné skúsenosti sme zužitkovali pri tvorbe tohto eShopu.

 

Nákup na Saffort.cz je ľahký, pohodlný a úplne bezpečný.

 

Jednoduchý výber produktov, filtrovanie, porovnanie. Všetko bez rizika, pretože vám dáme záruku vrátenia 100% vami investovaných peňazí.

Ak potrebujete odbornú pomoc s inštaláciou trezoru, zaistíme odborné usadenie a ukotvenie vášho trezoru v súlade so všetkými bezpečnostnými pravidlami.

Našimi zákazníkmi sú súkromné ​​osoby, banky, hotely, súkromné ​​a štátne podniky.

 

Saffort - všetko na jednom bezpečnom mieste.

Späť na začiatok