Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom

Ohnivzdorné trezory na zbraně

Odolnosť proti požiaru alebo odolnosť proti menším potopám je kvalita, ktorú by kupujúci mali uprednostňovať pri hľadaní bezpečného a kvalitného ohňovzdorného trezoru na zbrane. Pevné, robustné a protipožiarne trezory na zbrane odolávajú nielen vyšším teplotám po dlhšiu dobu, ale tiež sú odolnejšie proti krádeži a menším potopám. Ohnivzodrný trezor na zbrane tak ochráni to čo je v trezore po potrebnú dobu.

Bohužiaľ každá vaša cennosť je v dnešnej dobe potencionálne pod tým rizikom, že bude ukradnutá alebo vzplanie pri požiari. Vzhľadom k tomu, že vlámania a krádeže v domácnostiach sú celkom bežné na svete, je potrebné vykonať určité preventívne opatrenia, aby ste ochránili to čo je cenné. To isté samozrejme platí aj pre firmy. Povinnosť uloženia cenností ako sú zbrane a munícia navyše ukladá zákon o uchovávaní zbraní a streliva.

Zobraziť viac
Ukázať 15 30 45 produktov na stránke
Stránka:
  1. 1
  2. 2
Stránka:
  1. 1
  2. 2