Ako vybrať trezor?
Čo chcete do trezoru ukladať?
Akonáhle si rozmyslíte, čo v trezore dnes aj v budúcnosti držať, potom bude pre Vás výber typu zámku, veľkosti trezoru, bezpečnostnej triedy aj typ trezoru veľmi jednoduchý. Základným z pravidiel je, vždy vyberajte väčší trezor než si z počiatku môžete myslieť že by ste mohli potrebovať. Priestoru nie je totiž nikdy dosť pre cennosti.
Aké sú bezpečnostné požiadavky?
Trezory ochráni vaše cennosti nielen proti zlodejom ale take proti požiaru. Čím vzácnejšie Vám vaše cennosti sú, tým bezpečnejšie trezor vyberajte.
Kam plánujete trezor umiestniť?
Existujú tri typy trezorov, odlišujúce sa typom umiestnenia a kotvením: Trezory voľne ukotvené v priestore k podlahe a stene, stenové trezory zabudované v stene a podlahové trezory, zabetónované v podlahe.
Aký typ zámku by som si mal vybrať?
Medzi najobľúbenejšie z histórie patrí kľúčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinačné dvojité zámky. Dnes už sa stali najpopulárnejšími elektronické zámky a k dostaniu sú teraz aj zámky biometrické na odtlačok prsta.
Sprievodca výberom

ohňovzdorný a vodotesný sejf SentrySafe SFW123FSC FireData

Skladom v Prahe za 2-3 dni u vás Na objednávku Skladom v Prahe za 2-3 dni u vás
47950
 • Vonkajšie rozmery
  453 x 415 x 491mm (VxŠxH)
 • Typ zámku
  Elektronický
 • Poistenie
 • Odolnosť proti ohňu
Informácie o produkte Viac informácií
Výrobca
SentrySafe
Odolnosť proti ohňu
Testovanie podľa normy UL v USA
Typ zámku
Elektronický zámek
Kotvenie
Pevné upevnenie ve spodne části trezoru a na zádoch.
Dalšie
Ohnivzdorný a vodotěsný sejf model SFW123FSC FIREDATA je praktickým řešením pro úschovu a ochranu cenných věcí vč. dokumentů před ohněm a vodou. Uzamykání a výbava: Skříň sejfu vybavená elektronickým zámkem. Čtyři uzamykací čepy (Ø 2,5 cm) bráni násilnému otevření. Pro zvýšení bezpečnosti, je možné sejf ukotvit do podlahy (kotvící materiál není v ceně/součástí dodávky). Interiér sejfu: výškově nastavitelná police háčková lišta na vnitřní straně dveří přepážky na vnitřní straně dveří, pro ukládání malých předmětů Bezpečnostní parametry: 1 hodinová ochrana dokumentů před ohněm (podle UL) - proveden bezpečnostní test 60 minut při teplotě 927 °C, přičemž vnitřní teplota nepřekročila 177 °C, dokumenty tak zůstaly nepoškozené. 1 hodinová ochrana pro datové nosiče (podle ETL) - 60 minut při teplotě 927°C pro CD, DVD a USB, obsah zůstal nepoškozený. Neplatí pro diskety a pásky. Crash Test podle ETL - po zahřátí na 843 °C je trezon shozen z výšky 4.5 m na pevný podklad, potom sa ochladí a následuje opět 30 min. test při teplotě 843 ° C. Konstrukce musí zůstat neporušená a vnitřní teplota musí být vždy nižší než 177 ° C. Odolný vůči vodě po dobu 24 hodin v hloubce 20cm!
Záruka
2
Dokumentácia
 • Zámok
  Elektronický
 • Vonkajšie (VxŠxH)
  453 x 415 x 491 mm
 • Vnútorné
  349 x 319 x 302 mm
 • Váha
  40kg
Všetky rozmery tohto modelu Späť na začiatok
Typ Vonkajšie rozmery
(VxŠxH)
Vnútorné rozmery
(VxŠxH)
Váha Objem Poličky Cena K porovnaniu
SFW123FSC FIREDATA 453 × 415 × 491 mm 349 × 319 × 302 mm 40kg 0.0 l
47950